STEINEL RS PRO R20 Q plus SC stropné LED 4 000 K

Štvorcové senzorové LED svietidlo RS PRO R20 Q plus SC na osvetlenie chodieb a predsiení Senzorové svietidlo RS PRO R20 Q plus SC LED zaujme jednoduchým... viac informácií »
STEINEL RS PRO R20 Q plus SC stropné LED 4 000 K
Značka: STEINEL
379,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Štvorcové senzorové LED svietidlo RS PRO R20 Q plus SC na osvetlenie chodieb a predsiení Senzorové svietidlo RS PRO R20 Q plus SC LED zaujme jednoduchým...

Štvorcové senzorové LED svietidlo RS PRO R20 Q plus SC na osvetlenie chodieb a predsiení Senzorové svietidlo RS PRO R20 Q plus SC LED zaujme jednoduchým hranatým dizajnom a praktickými funkciami. Má štyri režimy svietenia: hlavné svetlo, základné svetlo, stmievateľné hlavné svetlo a núdzové svetlo. Okrem toho ho možno pohodlne ovládať pomocou aplikácie v smartfóne alebo tablete a možno ho prepojiť s ostatnými svietidlami v sérii a spájať do skupín. Vďaka týmto vlastnostiam je svietidlo RS PRO R20 Q plus SC obzvlášť vhodné na osvetlenie chodieb v budovách alebo na chodbách. Integrovaný snímač rozpozná pohyb v okruhu až 10 metrov. Technické údaje: – Na konfiguráciu svietidla je potrebné stiahnuť aplikáciu Steinel Connect z AppStore. Potrebný je smartfón alebo tablet s rozhraním Bluetooth. – Rozsah HF snímača pohybu plynule nastaviteľný v rozmedzí 1 až 10 m. – Základné svetlo – doba svietenia: 10-30 minút alebo celú noc, jas: 1-50 %. – Hlavné svetlo – doba svietenia: 5 sekúnd až 60 minút, jas: 50-100 %. – Prahová hodnota odozvy pri súmraku nastaviteľná od 2 do 2 000 luxov – Môže sa používať ako samostatné svietidlo alebo prepojené s viacerými svietidlami prostredníctvom rádiovej komunikácie. – Možno použiť ako stropné alebo nástenné svietidlo – Odolnosť proti nárazu IK07 – Uhol detekcie 360 – Okolitá teplota: -20 až +40 °C
Unikátny a žiadaný produkt STEINEL RS PRO R20 Q plus SC stropné LED 4 000 K možno kúpiť ešte tu u nás umiestnený v rubrike stropné svietidlá. Máme pre vás podobné produkty zo spomínanej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu! Slávny dodávateľ STEINEL pre svojich zákazníkov dodáva kvalitné výrobky A to ešte nie je všetko!

Obľúbený a akčný produkt STEINEL RS PRO R20 Q plus SC stropné LED 4 000 K od dodávateľa s dlhou históriou STEINEL dostanete tu a teraz práve až neuveriteľne lacno! Aktuálne stojí u nás 379,90 EUR.