STEINEL RS PRO R20 plus SC stropné LED 3 000 K

Inteligentné ovládané stropné svietidlo LED RS PRO R20 plus SC so snímačom pohybu Senzorové svietidlo RS PRO R20 plus SC LED je vyrobené z plastu a... viac informácií »
STEINEL RS PRO R20 plus SC stropné LED 3 000 K
Značka: STEINEL
379,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Inteligentné ovládané stropné svietidlo LED RS PRO R20 plus SC so snímačom pohybu Senzorové svietidlo RS PRO R20 plus SC LED je vyrobené z plastu a...

Inteligentné ovládané stropné svietidlo LED RS PRO R20 plus SC so snímačom pohybu Senzorové svietidlo RS PRO R20 plus SC LED je vyrobené z plastu a polykarbonátu a má priemer 35 cm. Svietidlo je v bielej farbe a má nadčasový dizajn, takže ho možno bez problémov integrovať do mnohých prostredí. Možno ho ovládať prostredníctvom aplikácie Steinel Connect a pripojiť k ostatným svietidlám v sérii. RS PRO R20 plus SC je obzvlášť vhodný na osvetlenie chodieb domov alebo budov. Je tiež vybavený snímačom pohybu a má štyri rôzne režimy svietenia: hlavné svetlo, základné svetlo, stmievateľné hlavné svetlo a núdzové svetlo. Technické údaje: – Na konfiguráciu svietidla je potrebné stiahnuť aplikáciu Steinel Connect z AppStore. Potrebný je smartfón alebo tablet s rozhraním Bluetooth. – Rozsah HF snímača pohybu plynule nastaviteľný v rozmedzí 1 až 10 m. – Základné svetlo – doba svietenia: 10-30 minút alebo celú noc, jas: 1-50 %. – Hlavné svetlo – doba svietenia: 5 sekúnd až 60 minút, jas: 50-100 %. – Prahová hodnota odozvy pri súmraku nastaviteľná od 2 do 2 000 luxov – Môže sa používať ako samostatné svietidlo alebo prepojené s viacerými svietidlami prostredníctvom rádiovej komunikácie. – Možno použiť ako stropné alebo nástenné svietidlo – Odolnosť proti nárazu IK07 – Uhol detekcie 360 – Okolitá teplota: -20 °C až +40 °C Tento neodolateľný produkt STEINEL RS PRO R20 plus SC stropné LED 3 000 K môžete kúpiť ľahko tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike stropné svietidlá. Mrknite na ešte ostatné kusy v spomínanej sekcii za rozumné peniaze! Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke však viac skvelého tovaru značky STEINEL. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Akčný a v zľave produkt STEINEL RS PRO R20 plus SC stropné LED 3 000 K originál od značky STEINEL ľahko môžete nájsť teraz v ponuke výhodne! Teraz za akčnú cenu 379,90 EUR.