STEINEL RS Pro LED P3 stropné svietidlo, 4 000 K

RS Pro LED P3 - trendová LED technológia od spoločnosti STEINEL Toto stropné svietidlo je pôsobivé až po okraj: dizajn je nadčasový a dá sa... viac informácií »
STEINEL RS Pro LED P3 stropné svietidlo
Značka: STEINEL
139,90 EUR
Overiť dostupnosť »
RS Pro LED P3 - trendová LED technológia od spoločnosti STEINEL Toto stropné svietidlo je pôsobivé až po okraj: dizajn je nadčasový a dá sa...

RS Pro LED P3 – trendová LED technológia od spoločnosti STEINEL Toto stropné svietidlo je pôsobivé až po okraj: dizajn je nadčasový a dá sa kombinovať s mnohými štýlmi zariadenia, inštalácia je jednoduchšia ako pri takmer akomkoľvek inom svietidle a trvalo nainštalovaný modul LED spĺňa najvyššie štandardy technológie LED. Okrem toho má svietidlo odolnosť proti nárazu IK03 a stupeň krytia IP54, ktorý ho chráni pred nárazmi, prachom a vodou. To znamená, že nič nebráni používaniu svietidla vo vlhkých miestnostiach, ako je kúpeľňa, garáž alebo pivnica. – Možno prepojiť káblom s max. 10 ďalšími svietidlami
Veľmi žiadaný produkt STEINEL RS Pro LED P3 stropné svietidlo, je dostupný v pohode tu na našom webe v obľúbenej kategórii stropné svietidlá. Zaobstarajte si akčné výrobky zo spomínanej rubriky z pohodlia domova!

Kvalitný a lacný výrobok STEINEL RS Pro LED P3 stropné svietidlo, 4 000 K od nášho výrobcu STEINEL získajte tu teraz práve v zľave! Kúpiť teraz za 139,90 EUR.