STEINEL RS Pro LED P2 Flat stropné svietidlo 3000K

Jednoduchá inštalácia stropného svietidla RS Pro LED P2 Flat od spoločnosti STEINEL Ploché stropné svietidlo RS Pro LED P2 má nadčasový dizajn,... viac informácií »
STEINEL RS Pro LED P2 Flat stropné svietidlo 3000K
Značka: STEINEL
110 EUR
Overiť dostupnosť »
Jednoduchá inštalácia stropného svietidla RS Pro LED P2 Flat od spoločnosti STEINEL Ploché stropné svietidlo RS Pro LED P2 má nadčasový dizajn,...

Jednoduchá inštalácia stropného svietidla RS Pro LED P2 Flat od spoločnosti STEINEL Ploché stropné svietidlo RS Pro LED P2 má nadčasový dizajn, takže ho možno ľahko kombinovať s existujúcim štýlom zariadenia. Vďaka jednoduchej inštalácii je vhodný aj pre začínajúcich remeselníkov. Je vybavený trvalo nainštalovaným zdrojom svetla LED, ktorý je v súlade s priekopníckou technológiou spoločnosti STEINEL. RS Pro LED P2 Flat možno používať prakticky vo všetkých vnútorných priestoroch – dokonca aj v kúpeľni, pivnici alebo garáži – pretože má vysoké krytie IP. Svetlo je odolné aj voči ľahkým nárazom alebo úderom vďaka triede odolnosti proti nárazu IK03. Tento najpredávanejší tovar ide zohnať v pohode tu na našich stránkach umiestnený v kategórii stropné svietidlá. Mrknite na ďalšie produkty z tejto známej kategórie v akcii! Táto značka STEINEL môže ponúknuť vynikajúce výrobky Presvedčte sa sami! Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, v ponuke toho máme viac! Preskúmajte u nás tiež ďalší preverený tovar značky STEINEL. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Žiadaný produkt STEINEL RS Pro LED P2 Flat stropné svietidlo 3000K od spoločnosti s úžasnou reputáciou STEINEL nájdete v našej internetovej ponuke za rozumné peniaze. V súčasnosti je k dispozícii za 110 EUR.