STEINEL RS Pro LED P2 Flat S stropné svetlo, 3000K

Okrúhle stropné LED svietidlo RS Pro LED P2 Flat S od spoločnosti STEINEL Vďaka snímaču pohybu HF s uhlom detekcie 360° sa môžete k tomuto svetlu... viac informácií »
STEINEL RS Pro LED P2 Flat S stropné svetlo
Značka: STEINEL
139,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Okrúhle stropné LED svietidlo RS Pro LED P2 Flat S od spoločnosti STEINEL Vďaka snímaču pohybu HF s uhlom detekcie 360° sa môžete k tomuto svetlu...

Okrúhle stropné LED svietidlo RS Pro LED P2 Flat S od spoločnosti STEINEL Vďaka snímaču pohybu HF s uhlom detekcie 360° sa môžete k tomuto svetlu priblížiť zo všetkých strán a aktivovať ho. To je obzvlášť zaujímavé pre miestnosti, do ktorých sa dá vstúpiť z viacerých strán, napríklad z chodby, schodiska alebo garáže. Vysoká vlhkosť, ktorá zvyčajne prevláda v týchto miestnostiach a najmä v kúpeľni, stropnému svietidlu RS Pro LED P2 Flat S nevadí, pretože má vysokú triedu ochrany a ani väčšie miestnosti nie sú pre toto stropné svietidlo problémom, pretože dosah snímača je 8 metrov. Technické údaje / vlastnosti: – Vysokofrekvenčný snímač s 360° detekčným uhlom – Rozsah 8 m – Možnosť nastavenia času od 5 sekúnd do 15 minút – Trieda ochrany IP 54 – Odolnosť proti nárazu IK03 Akčný kus STEINEL RS Pro LED P2 Flat S stropné svetlo, 3000K možno zakúpiť jednoducho tu u nás v obľúbenej sekcii stropné svietidlá! Máme pre vás skvelé výrobky vo spomínanej sekcii na pár kliknutí.

Úplne jedinečný tovar STEINEL RS Pro LED P2 Flat S stropné svetlo, 3000K od obľúbenej značky STEINEL k dispozícii práve teraz u nás vo výhodnej akcii! Ponuky od 139,90 EUR.