STEINEL RS Pro LED P1 Flat stropné svietidlo

RS Pro LED P1 Flat - stropné svietidlo LED v nadčasovom dizajne Stropné svietidlo LED v nadčasovom dizajne ponúka nielen jednoduchú inštaláciu, ale aj... viac informácií »
STEINEL RS Pro LED P1 Flat stropné svietidlo
Značka: STEINEL
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
RS Pro LED P1 Flat - stropné svietidlo LED v nadčasovom dizajne Stropné svietidlo LED v nadčasovom dizajne ponúka nielen jednoduchú inštaláciu, ale aj...

RS Pro LED P1 Flat – stropné svietidlo LED v nadčasovom dizajne Stropné svietidlo LED v nadčasovom dizajne ponúka nielen jednoduchú inštaláciu, ale aj technológiu, ktorá určuje trendy. Vďaka vysokej triede ochrany je vhodný na použitie vo vlhkých miestnostiach, ako je pivnica, garáž a najmä kúpeľňa. Môže byť prepojené káblom s maximálne 10 ďalšími svietidlami a môže fungovať ako podriadené zariadenie s nadradeným zariadením. Má tiež inteligentný jemný štart svetla, ktorý zabraňuje oslneniu. Super kus STEINEL RS Pro LED P1 Flat stropné svietidlo môžete zohnať pohodlne tu u nás umiestnený v rubrike stropné svietidlá. Teraz môžete získať parádne produkty vo spomínanej sekcii v zľave. Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke viac skvelého tovaru od výrobcu STEINEL. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a kvalitný výrobok STEINEL RS Pro LED P1 Flat stropné svietidlo od nášho výrobcu STEINEL môžete zaobstarať momentálne za neuveriteľne nízku cenu. Teraz si môžete kúpiť za 79,90 EUR.