STEINEL RS Pro LED P1 Flat S stropné svetlo

RS Pro LED P1 Flat S - nadčasové a trendové senzorové stropné svietidlo Toto stropné svietidlo LED so senzorovým ovládaním zaujme nadčasovým... viac informácií »
STEINEL RS Pro LED P1 Flat S stropné svetlo
Značka: STEINEL
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
RS Pro LED P1 Flat S - nadčasové a trendové senzorové stropné svietidlo Toto stropné svietidlo LED so senzorovým ovládaním zaujme nadčasovým...

RS Pro LED P1 Flat S – nadčasové a trendové senzorové stropné svietidlo Toto stropné svietidlo LED so senzorovým ovládaním zaujme nadčasovým dizajnom a jednoduchou inštaláciou v kombinácii s trendovou technológiou. Je vybavený 360° vysokofrekvenčným senzorom. Vďaka tomu sa k nemu môžete priblížiť nielen z ľubovoľného smeru – snímač dokonca rozpozná pohyb na vzdialenosť až 8 metrov. Vďaka tomu je toto stropné svietidlo ideálne na chodby, schodiská a vstupné priestory. Technické údaje / vlastnosti: – Vysokofrekvenčný detektor pohybu s 360° detekčným uhlom – Dosah do 8 m – Nastavenie času od 5 sekúnd do 15 minút – Nepretržité svetlo prepínateľné, 4h – Trieda ochrany IP54
Vysoko kvalitný produkt nájdete bez problémov tu na webe umiestnený v kategórii stropné svietidlá. Vyberte si akčné kusy zo spomínanej kategórie za outletovú cenu! V očiach zákazníkov populárny výrobca STEINEL vám môže poskytnúť top tovar.

Neodolateľný kus STEINEL RS Pro LED P1 Flat S stropné svetlo od spoločnosti s popredným postavením na trhu STEINEL jednoducho zaobstaráte práve dnes skutočne lacno! Lacno za 99,90 EUR.