STEINEL RS Pro 5100 C LED svietidlo do vlhka

RS Pro 5100 C - jednoduché a kvalitné svietidlo odolné voči vlhkosti Svietidlo RS Pro 5100 C odolné voči vlhkosti sa ľahko inštaluje a zaujme... viac informácií »
STEINEL RS Pro 5100 C LED svietidlo do vlhka
Značka: STEINEL
270 EUR
Overiť dostupnosť »
RS Pro 5100 C - jednoduché a kvalitné svietidlo odolné voči vlhkosti Svietidlo RS Pro 5100 C odolné voči vlhkosti sa ľahko inštaluje a zaujme...

RS Pro 5100 C – jednoduché a kvalitné svietidlo odolné voči vlhkosti Svietidlo RS Pro 5100 C odolné voči vlhkosti sa ľahko inštaluje a zaujme funkčnosťou a kvalitou. Robustné svietidlo, ktoré odoláva okolitej teplote od -20 do 40 °C, možno bezdrôtovo pripojiť do siete cez Bluetooth a pohodlne ho ovládať a napríklad stmievať prostredníctvom bezplatnej aplikácie Steinel. Má tiež stupeň odolnosti proti nárazu IK07, vďaka čomu je menej náchylný na poškodenie vonkajšími nárazmi. Jas svetla je možné nastaviť v rozsahu 50 – 100 % a trvanie svetla môže byť v rozsahu 10 – 30 minút alebo celú noc.
Zaujímavý tovar STEINEL RS Pro 5100 C LED svietidlo do vlhka máte možnosť nakúpiť jednoducho tu na webe v obľúbenej sekcii osvětlení vlhkých místností. Teraz získate podobné produkty z tejto populárnej sekcie za výborné peniaze. Tento výnimočný výrobca STEINEL vyrába špičkový tovar Urobte radosť sami sebe! To však nie je všetko, naša ponuka je široká! Máme však aj v ponuke viac osvedčeného tovaru od dodávateľa STEINEL. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Veľmi žiadaný produkt STEINEL RS Pro 5100 C LED svietidlo do vlhka od výrobcu s dlhou históriou STEINEL ide zohnať na našich stránkach teraz práve trvalo výhodne! Akčné ceny už od 270 EUR.