Spot Qubo 1 meď

Super elegantný dizajnový spot vyrobený úplne z hliníka v medenej farbe. Farebná je aj vnútorná strana svietidla. Veľmi pekné s niekoľkými spolu v... viac informácií »
Spot Qubo 1 meď
Značka: QAZQA
24 EUR
Overiť dostupnosť »
Super elegantný dizajnový spot vyrobený úplne z hliníka v medenej farbe. Farebná je aj vnútorná strana svietidla. Veľmi pekné s niekoľkými spolu v...

Super elegantný dizajnový spot vyrobený úplne z hliníka v medenej farbe. Farebná je aj vnútorná strana svietidla. Veľmi pekné s niekoľkými spolu v rôznych farbách. Svietidlo má výšku 9,5 cm, dĺžku 8,3 cm a šírku 8,3 cm. Montážna doska má dĺžku 8,3 cm a šírku 8,3 cm. Svietidlo zakončíte svetelným zdrojom s výbojkou GU10 (max. 50 W) a je stmievateľné aj externým stmievačom. Poznámka: svetelný zdroj a stmievač nie sú súčasťou dodávky. Môžete si ich ľahko objednať v našom internetovom obchode. Urobte svoj interiér super elegantným s Qubo!
Veľmi žiadaný produkt máte možnosť získať práve teraz tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike bodove svetla! Pozrite sa na úplne nové produkty zo spomínanej kategórie ľahko online. Medzi zákazníkmi obľúbená značka QAZQA vás a vašich blízkych obohatí o prvotriedny tovar. A tu je dôkaz. Ale možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je široký! U nás totiž nájdete ďalšie preverené produkty od dodávateľa QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Veľa žiadaný výrobok Spot Qubo 1 meď od výrobcu so skvelou povesťou QAZQA k dostaniu aktuálne v našej ponuke za dobrú cenu. Aktuálne v akcii za 24 EUR.