LED Solution Extradlhý LED pásik 4,8W / m 24V bez krytia IP20 až 25m v kuse Farba svetla: Teplá biela

Vzali sme kvalitné LED diódy prepojené zlatým drôtom so základňou potiahnutú striebrom, osadili je na dvojvrstvový medený PCB podklad a vytvorili tak... viac informácií »
LED Solution Extradlhý LED pásik 4
Značka: LED Solution
5,38 EUR
Overiť dostupnosť »
Vzali sme kvalitné LED diódy prepojené zlatým drôtom so základňou potiahnutú striebrom, osadili je na dvojvrstvový medený PCB podklad a vytvorili tak...

Vzali sme kvalitné LED diódy prepojené zlatým drôtom so základňou potiahnutú striebrom, osadili je na dvojvrstvový medený PCB podklad a vytvorili tak LED pásik bez kompromisov. Skvelé parametre a predĺžená záruka 3 roky sú u nás samozrejmosťou. Na rozdiel od nekvalitných LED pásikov tie naše nestrácajú rýchlo svoju svietivosť a nehrozí tu náhodná porucha jednotlivých LED diód.

Z výkonu 4,8W/m pásik vyprodukuje až 410lm/m. Hustota LED diód je 60ks/m, opasok vďaka tomu svieti rovnomerne po celej svojej dĺžke. Tento pásik netreba lepiť do hliníkovej lišty, napriek tomu odporúčame tento krok zvážiť. Všetky naše pásky sú vybavené samolepiacou fóliou 3M 300LSE, ktorá skvele priľne k podkladu. Ten musí byť hladký a je potrebné ho pred lepením poriadne odmastiť.

Pásik dosahuje krytie IP20, čo znamená, že nie je chránený proti vode ani prachu. Všetky nami ponúkané LED pásiky sú stmievateľné.

Uvedená cena je za 1 meter LED pásku. Štandardný návin na kotúči je 25 metrov. Snažíme sa pásky krátiť tak aby ste na Vami objednané dĺžke mali už napájané prívodné káble, pásik však môže doraziť aj bez nich. Preto odporúčame využiť širokú ponuku napájacích konektorov.

Ak budete zapájať dlhší kus LED pásku ako je 25 metrov, odporúčame pásik napájať z oboch jeho koncov, nehrozí tak viditeľná strata svietivosti.

Ak si neviete rady s montážou LED pásku, využite náš návod tu.

Najbežnejšie použitie tohto pásky: dekoratívne osvetlenie vitrín, barov, šuplíkov a políc, osvetlenie nábytku, dekoratívne osvetlenie sadrokartónových podhľadov a nik, osvetlenie schodov, zadnej časti televízie.

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Pracovná teplota -15°C až max. 45°C. Svetelný tok 480lm. Svetelný tok 530lm. Svetelný tok 520lm. Teplota chromatičnosti 6500K. Vstupné napätie DC 24V. Výkon 4,8W/m. Počet LED 60/m. Deliteľnosť každých 10cm. Maximálna dĺžka zapojenia 25m. Farba svetla denná biela. Šírka pásiku 10mm. Výška pásiku 2,4mm. Návin na kotúči 25m. Uhol svitu 120°. Farba svetla teplá biela. Farba svetla studená biela. Teplota chromatičnosti 3000K. Teplota chromatičnosti 4500K.

Žiadaný produkt LED Solution Extradlhý LED pásik 4,8W / m 24V bez krytia IP20 až 25m v kuse Farba svetla: Teplá biela od známeho dodávateľa LED Solution zaobstaráte tady za primerané peniaze! Ponuky už od 5,38 EUR.