LED Solution LED verejné osvetlenie 50W Economy 539

Jedná sa o ekonomickú variantu pouličného svietidlá s vynikajúcou efektivitou vyžiareného svetla za bezkonkurenčnú cenu. Svietidlo je osadené... viac informácií »
LED Solution LED verejné osvetlenie 50W Economy 539
Jedná sa o ekonomickú variantu pouličného svietidlá s vynikajúcou efektivitou vyžiareného svetla za bezkonkurenčnú cenu. Svietidlo je osadené...

Jedná sa o ekonomickú variantu pouličného svietidlá s vynikajúcou efektivitou vyžiareného svetla za bezkonkurenčnú cenu. Svietidlo je osadené výkonnými SMD čipy Samsung. Možno ľahko inštalovať na výložník. Neutrálna šedá farba svietidlá zapadne do akéhokoľvek prostredia. Telo je z tlakovo liateho hliníka, čo zaručuje dlhú životnosť a kvalitné odvod tepla od diód. Na toto svietidlo poskytneme 3 ročnú záruku.

LED verejné osvetlenie vďaka LED technológii nebliká, má okamžitý nábeh svietivosti a svieti iba tam, kam skutočne má. Prispieva tak k zníženiu svetelného znečistenia v mestách a obciach

Ďalšie parametre: Farba tela čierná. Krytie IP65. Materiál hliník. Rozmery 396x170x88mm. Svetelný tok 4200lm. Vstupné napätie AC 230V. Vyžarovací uhol 110°. Výkon 50W. Záruka 36 mesiacov. Životnosť 30000h. Index podania farieb >80. Farba svetla denná biela. LED čip Samsung. teplota chromatickosti 4000K. Priemer výložníka 60mm. . . . . .

Veľmi obľúbený produkt LED Solution LED verejné osvetlenie 50W Economy 539 od výrobcu s dlhoročnou tradíciou LED Solution ľahko môžete získať na našich stránkach teraz za primerané peniaze. V súčasnosti za cenu 62 EUR.