Solight LED stolná lampa 9W s displejom hnedá WO45-H

Zaujímavý tovar Solight LED stolná lampa 9W s displejom hnedá máte možnosť dostať priamo na stránkach v kategórii stolné led lampičky. Teraz... viac informácií »
Solight LED stolná lampa 9W s displejom hnedá WO45-H
Značka: Solight
58 EUR
Overiť dostupnosť »
Zaujímavý tovar Solight LED stolná lampa 9W s displejom hnedá máte možnosť dostať priamo na stránkach v kategórii stolné led lampičky. Teraz...

Zaujímavý tovar Solight LED stolná lampa 9W s displejom hnedá máte možnosť dostať priamo na stránkach v kategórii stolné led lampičky. Teraz môžete kúpiť podobné produkty z tejto obľúbenej rubriky za výborné peniaze! Populárny dodávateľ Solight pre svojich zákazníkov predáva vynikajúce výrobky

Táto LED stolná lampička s imitáciou kože je vhodná predovšetkým na pracovný stôl, kde tvorí jedinečný dizajnový doplnok. Vďaka LED technológii má výkon púhych 9W, čo je dostatočné pre osvetlenie pracovnej plochy. Ponúkame čierne a hnedé prevedenie.

LED stolové lampy sú mnohonásobne úspornejšie ako staršie halogénové. Lampičky sa nezahrievajú na vysokú teplotu. Väčšinu energie mení na svetlo. Po zapnutí svieti ihneď na plný výkon. Vydáva príjemné svetlo vhodné pre dlhotrvajúcu prácu a neunavuje oči.

Ďalšie parametre: Farba tela hnědá. Materiál ABS + PS. Svetelný tok 500lm. Vstupné napätie AC 230V. Výkon 9W. Stmievateľnosť ANO. Rozmery (d/v/š) 180 x 140 x 410mm. Záruka 24 mesiacov. teplota chromatickosti 3000 – 6000K. . . . . . . . . . . .

Podarený produkt Solight LED stolná lampa 9W s displejom hnedá WO45-H od top značky Solight jednoducho môžete nájsť aktuálne vo výpredajové akciu! Momentálne v akcii za 58 EUR.