Solárne nástenné LED svietidlo Kristiana snímač

Tmavosivé exteriérové LED nástenné svietidlo Kristiana s integrovaným solárnym panelom a senzorom Exteriérové LED nástenné svietidlo Kristiana má... viac informácií »
Solárne nástenné LED svietidlo Kristiana snímač
Značka: Lindby
55 EUR
Overiť dostupnosť »
Tmavosivé exteriérové LED nástenné svietidlo Kristiana s integrovaným solárnym panelom a senzorom Exteriérové LED nástenné svietidlo Kristiana má...

Tmavosivé exteriérové LED nástenné svietidlo Kristiana s integrovaným solárnym panelom a senzorom Exteriérové LED nástenné svietidlo Kristiana má šikmo naklonený solárny panel, ktorý v priebehu dňa čerpá energiu zo slnka, aby ju následne premenil na elektrickú energiu, aby tak svietidlo mohlo po nociach svietiť bez pripojenia k elektrickej sieti. Svetlo svieti smerom nadol a má príjemnú teplú bielu farbu. Približne v strede sa nachádza integrovaný senzor, ktorý poskytuje pri exteriérovom osvetlení ešte viac flexibility a umožňuje používanie svietidla v štyroch rôznych režimoch: V režime 1 svieti nástenné svietidlo celú noc svetlom so svetelným tokom 75 lúmenov, ktoré je ideálne ako jemné orientačné svetlo, ktoré slúži na zviditeľnenie miest, na ktorých hrozí nebezpečenstvo zakopnutia. V režime 2 svieti nástenné svietidlo celú noc svetlom so svetelným tokom 75 lúmenov, pri zaznamenaní pohybu sa však krátkodobo zvýši jeho svetelný tok na 400 lúmenov, aby ste videli okolie ešte lepšie. V režime 3 je svietidlo vypnuté až do momentu, kedy senzor zaznamená pohyb. Vtedy sa krátkodobo svietidlo zapne a vyprodukuje svetlo so svetelným tokom 600 lúmenov. V režime 4 je svietidlo vypnuté. Údaje snímača pohybu: – Doba svietenia 25 sekúnd – rozsah od 2 do 6 metrov – Uhol dosahu 90 stupňovTento žiadaný tovar Solárne nástenné LED svietidlo Kristiana možno získať práve tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike solárne lampy! Teraz si môžete kúpiť unikátne kusy z tejto kateógrie za super cenu! Vehlasný dodávateľ Lindby svojim zákazníkom ponúka skvelý tovar. Urobte radosť sami sebe!

Často hľadaný produkt Solárne nástenné LED svietidlo Kristiana snímač od top značky Lindby máte možnosť nakúpiť práve tu stále výhodne. Aktuálne za 55 EUR.