Solárne LED svietidlo Pastek teakové drevo snímač

Prírodné LED solarna lampa svetlo Pastek na osvetlenie vonkajšej plochy Z okrúhleho podkladu vo farbe dreva vybiehajú bridlicovo šedé vzpery mierne... viac informácií »
Solárne LED svietidlo Pastek teakové drevo snímač
Prírodné LED solarna lampa svetlo Pastek na osvetlenie vonkajšej plochy Z okrúhleho podkladu vo farbe dreva vybiehajú bridlicovo šedé vzpery mierne...

Prírodné LED solarna lampa svetlo Pastek na osvetlenie vonkajšej plochy Z okrúhleho podkladu vo farbe dreva vybiehajú bridlicovo šedé vzpery mierne zakriveného tvaru a opäť sa zjednocujú s integrovaným solárnym modulom, vďaka čomu je podstavec ľahký a efektívny. Vo vnútri sú umiestnené LED diódy vyššie, ktoré atraktívnym vzorom vyžarujú von svoje teplé biele svetlo. Intenzitu svetla je možné podľa potreby upraviť. Vďaka teakovému drevu a materiálu HPL je žiarovka obzvlášť prírodná a robustná. Pomocou solárneho modulu je možné zvoliť a nastaviť rôzne režimy: – 1. režim: Monitorujú sa parametre príkon, rezerva výkonu a čas zotmenia, na ktoré je zameraný jas LED diód, aby mohli zostať rozsvietené celú noc. – 2. režim: Pohybový senzor je zapnutý a automaticky sa rozsvieti za súmraku, akonáhle zaznamená pohyb. – 3. režim: Lampa je trvale zapnutá a po úplnom nabití môže svietiť až 5 hodín. Intenzitu svetla je možné individuálne nastaviť, čím sa môže doba trvania predĺžiť až na 200 hodín. Pohybový senzor je vypnutý. – Dosah snímača: 6 m, dosah snímania: 120 °
Vynikajúci produkt môžete zaobstarať bezprostredne na našom webe v obľúbenej kategórii solárne lampy! Pripravili sme pre vás úplne nové produkty z tejto populárnej sekcie za výpredajovú cenu!

Vysoko kvalitný tovar Solárne LED svietidlo Pastek teakové drevo snímač od značky s dlhou tradíciou Les Jardins je možné nakúpiť práve dnes výhodne. Cenovo vychádza na 250 EUR.