Solárne LED svetlá Crackle Ball 3ks sada 3 000K

Súprava 3 solárnych LED svietidiel Crackle Ball s črepinovou guľou, teplá biela Tri malé solárne lampy Crackle Ball môžu byť variabilne zavesené... viac informácií »
Solárne LED svetlá Crackle Ball 3ks sada 3 000K
Značka: Esotec
18 EUR
Overiť dostupnosť »
Súprava 3 solárnych LED svietidiel Crackle Ball s črepinovou guľou, teplá biela Tri malé solárne lampy Crackle Ball môžu byť variabilne zavesené...

Súprava 3 solárnych LED svietidiel Crackle Ball s črepinovou guľou, teplá biela Tri malé solárne lampy Crackle Ball môžu byť variabilne zavesené pomocou háčika na kríkoch alebo stromoch. Môžu byť postavené hore nohami, ale solárny panel musí byť počas dňa vystavený slnku, aby sa nabili batérie. V každom z malých svetiel sú štyri teplé biele diódy LED, ktoré sa automaticky zapínajú, pomocou integrovaných súmrakových snímačov a zhasnú, len čo sa opäť rozvidnie. Tieto tri svetlá poskytujú pekné dekoratívne osvetlenie pre rôzne vonkajšie oblasti a príležitosti a poskytujú svetlo zadarmo a s plne nabitou batériou až na 6 hodín. – s amorfnými solárnymi modulmi – vrátane batérie NiMh 1,2V/300 mAh
Tento najpredávanejší produkt môžete nakúpiť už dnes tu na našich stránkach v rubrike solárne dekoračné osvetlenie. Teraz si môžete zaobstarať úplne nové produkty z tejto sekcie z pohodlia domova. Slávny dodávateľ Esotec ponúka veľmi kvalitné produkty. Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke však ďalšie kvalitné kúsky značky Esotec. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený tovar Solárne LED svetlá Crackle Ball 3ks sada 3 000K od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Esotec je k dostaniu momentálne na webe extra výhodne! K dispozícii teraz v predaji za 18 EUR.