Solárne chodníkové LED svietidlo Rica Square hrana

LED svietidlo Rica Square s integrovaným solárnym panelom Svietidlo Rica Square Path v tvare stĺpa má mnoho užitočných funkcií. Po prvé, má... viac informácií »
Solárne chodníkové LED svietidlo Rica Square hrana
Značka: Nordlux
70 EUR
Overiť dostupnosť »
LED svietidlo Rica Square s integrovaným solárnym panelom Svietidlo Rica Square Path v tvare stĺpa má mnoho užitočných funkcií. Po prvé, má...

LED svietidlo Rica Square s integrovaným solárnym panelom Svietidlo Rica Square Path v tvare stĺpa má mnoho užitočných funkcií. Po prvé, má zabudovaný solárny modul na tienidle, a tak môže generovať svetlo bez pripojenia k zdroju energie. Zabudovaná dobíjateľná batéria uchováva premenenú energiu. Na druhej strane dokáže pomocou priloženého snímača rozpoznať pohyb a zabezpečiť potrebné okolité osvetlenie. Súčasťou dodávky je aj zemný hrot na montáž do nespevneného záhonu alebo do trávnika. – Batéria 2 200 mAh – Snímač detekuje pohyby v okruhu 8 metrov a pod uhlom 100°.
Lacný produkt Solárne chodníkové LED svietidlo Rica Square ide získať teraz na webe v obľúbenej rubrike solárne lampy. Pripravili sme pre vás nové výrobky z tejto sekcie za skvelú cenu.

Obľúbený a kvalitný výrobok Solárne chodníkové LED svietidlo Rica Square hrana od poprednej značky Nordlux môžete pohodlne kúpiť tu a teraz práve za najnižšiu cenu! Lacno za cenu 70 EUR.