Solárna LED Stĺpik ratan, cibuľovitá, tmavosivá

Solárny LED svetelný stĺp s prútením v ratanovom vzhľade Toto podstavcové svietidlo zaujme svojou plastovou sieťovinou v ratanovom dizajne s jemnými... celý popis>
Solárna LED Stĺpik ratan
Značka: Saico
60 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Solárny LED svetelný stĺp s prútením v ratanovom vzhľade Toto podstavcové svietidlo zaujme svojou plastovou sieťovinou v ratanovom dizajne s jemnými okami, ktorá vzrušujúcim spôsobom vždy poskytuje pohľad na svetelný zdroj v tvare tyče. Príjemná žiara svetla sa šíri smerom von a na bezprostredné okolie sa umiestni príťažlivý vzor. Vytvára sa tak útulná atmosféra príjemného pocitu, ktorá vás pozýva vychutnať si krásne a pokojné chvíle na terase. Počas dňa sa energia zhromažďuje prostredníctvom solárneho modulu v hornej časti LED svetla, vďaka čomu slnečný stĺp svieti v tme. Vďaka tomu je absolútne flexibilný, pokiaľ ide o jeho umiestnenie.
Úplne unikátny výrobok máte možnosť získať aktuálne tu na našich stránkach v populárnej sekcii solárne dekoračné osvetlenie. Teraz nájdete nové produkty z tejto obľúbenej rubriky za výborné peniaze! Predný výrobca Saico pre svojich zákazníkov dodáva špičkové výrobky Nebojte, v ponuke toho máme viac, preskúmajte u nás taky viac kvalitných výrobkov od značky Saico. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.