Solárna LED pochodeň Tinka so snímačom 62 cm sivá

Všestranná LED solárna baterka Tinka s detektorom pohybu Solárna LED baterka Tinka vyrobená z extrudovaného práškového hliníka je dodávaná s... viac informácií »
Solárna LED pochodeň Tinka so snímačom 62 cm sivá
Všestranná LED solárna baterka Tinka s detektorom pohybu Solárna LED baterka Tinka vyrobená z extrudovaného práškového hliníka je dodávaná s...

Všestranná LED solárna baterka Tinka s detektorom pohybu Solárna LED baterka Tinka vyrobená z extrudovaného práškového hliníka je dodávaná s brúsenými hrotmi a možno ju jednoducho zapichnúť do zeme: do trávnika alebo ako svetlo vyplnený ornament medzi rastliny. Tinku je možné navyše použiť aj ako nástennú baterku alebo ako podstavec. Potrebná je montáž na stenu alebo okrúhly podstavec, ktoré sú k dispozícii osobitne od príslušenstva. Batéria horáka sa nabíja buď prostredníctvom solárneho modulu, alebo pomocou kábla USB cez elektrické pripojenie. – Integrovaný detektor pohybu – Čas horenia: 5 až 200 hodín – stmievateľné
Unikátny a žiadaný tovar Solárna LED pochodeň Tinka so môžete kúpiť ľahko u nás v obľúbenej kategórii solárne lampy. Vyberte si podobné produkty z tejto známej sekcie za akčnú cenu.

Lacný výrobok Solárna LED pochodeň Tinka so snímačom 62 cm sivá od nášho výrobcu Les Jardins pohodlne získate v našej aktuálnej ponuke za výborné peniaze. Práve teraz len za 300 EUR.