Solárna LED pochodeň Tinka, 52 cm vysoká, sivá

Ľahko umiestnená LED solárna baterka Tinka s hrotom zeme Solárny LED horák Tinka sa používa všade na pozemku, kde je uzemnenie, ale nie je k... viac informácií »
Solárna LED pochodeň Tinka
Ľahko umiestnená LED solárna baterka Tinka s hrotom zeme Solárny LED horák Tinka sa používa všade na pozemku, kde je uzemnenie, ale nie je k...

Ľahko umiestnená LED solárna baterka Tinka s hrotom zeme Solárny LED horák Tinka sa používa všade na pozemku, kde je uzemnenie, ale nie je k dispozícii elektrické pripojenie. Je jednoducho zapichnutý do zeme pomocou vstavaného hrotu zeme a v noci poskytuje v tmavej záhrade všestranný sálavý svetelný prízvuk. Počas dňa sa batéria nabíja silou slnka a vďaka nahromadenej energii zaisťuje svietivosť Tinky v tmavých večerných a nočných hodinách. – Materiál: extrudovaný hliník s práškovým nástrekom (bez údržby) – Teplá biela farba svetla – stmievateľné – Stupeň krytia IP55 – 4 – 150 hodín svietenia (v závislosti na nabití batérie) V zľave tovar možno kúpiť bez ťažkostí u nás zaradený v rubrike solárne lampy! Nájdite si skvelé produkty zo spomínanej kategórie za super ceny. Treba hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac! Pozrite sa tiež na ďalší tovar od výrobcu Les Jardins. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento žiadaný kus Solárna LED pochodeň Tinka, 52 cm vysoká, sivá od populárnej značky Les Jardins možno získať tu za neuveriteľne výhodnú cenu! Vo skvelej akcii za 190 EUR.