Soklové svietidlo Vedran

Stĺpikové svietidlo Vedran s opálovobielym skleneným tienidlom Toto stĺpikové svietidlo zaujme svojím nadčasovým charakterom, pretože pozostáva iba... viac informácií »
Soklové svietidlo Vedran
Značka: Lindby
49,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stĺpikové svietidlo Vedran s opálovobielym skleneným tienidlom Toto stĺpikové svietidlo zaujme svojím nadčasovým charakterom, pretože pozostáva iba...

Stĺpikové svietidlo Vedran s opálovobielym skleneným tienidlom Toto stĺpikové svietidlo zaujme svojím nadčasovým charakterom, pretože pozostáva iba zo sklenenej gule a rámu z nehrdzavejúcej ocele. Rám je vyhotovený v tvare rúrky a guľa má opálovobiely povrch. Svetlo je vďaka tomu jemne stlmené, pôsobí mimoriadne rovnomerne a má príjemný charakter, ktorý vás pozýva ďalej. Stĺpikové svietidlo môžete namontovať do záhrady alebo pred dom pozdĺž múrov alebo na vyvýšeniny. Stĺpikové svietidlo Vedran by dozaista odviedlo dobrú prácu aj v úlohe osvetlenia schodiska lemovaného múrom, čo by nebolo iba komfortné, ale aj mimoriadne štýlové.
Unikátny a žiadaný produkt Soklové svietidlo Vedran môžete zohnať bezstarostne tu na našich stránkach v známej sekcii vonkajšie stojanové svietidlá. Teraz si môžete kúpiť výnimočné produkty v spomínanej kategórii za úplne najnižšiu cenu. U nás ponúkame viac, máme však aj v ponuke viac osvedčených výrobkov od dodávateľa Lindby. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný produkt Soklové svietidlo Vedran od kvalitnej značky Lindby pohodlne získate v našej aktuálnej ponuke skutočne lacno. V akcii od 49,90 EUR.