Soklové svietidlo Cubic³ 3369 mosadz/číra

Všestranné sálavé stojanové svietidlo Cubic³ 3369 v starožitnom vzhľade Toto nádherné svetlo na podstavci s ručne vyrobenou povrchovou úpravou zo... viac informácií »
Soklové svietidlo Cubic³ 3369 mosadz/číra
Všestranné sálavé stojanové svietidlo Cubic³ 3369 v starožitnom vzhľade Toto nádherné svetlo na podstavci s ručne vyrobenou povrchovou úpravou zo...

Všestranné sálavé stojanové svietidlo Cubic³ 3369 v starožitnom vzhľade Toto nádherné svetlo na podstavci s ručne vyrobenou povrchovou úpravou zo starožitnej mosadze dáva každému vonkajšiemu priestoru – či už v súkromnom alebo verejnom priestore – nielen niečo osvetliť. Celá lampa vďaka svojmu dizajnu vyžaruje starožitné kúzlo a zaujme mäkkým svetlom, ktoré svieti dookola valcovitým vnútorným tienidlom. Existujú teda kamene úrazu napr. B. kvetinové záhony, steny a schody, v tme neprehliadnuteľné. Vďaka spracovaniu odolným voči morskej vode odoláva Cubic® 3369 vplyvom slanej vody a slaného vzduchu bez straty svojej krásy.
Obľúbený a kvalitný produkt dá sa zaobstarať už dnes tu a teraz na našich stránkach v rubrike vonkajšie stojanové svietidlá. Teraz môžete získať ostatné produkty z tejto obľúbenej sekcie za výpredajovú cenu! Vehlasný výrobca Moretti Luce pre vás pripravuje top výrobky.

Veľa žiadaný produkt Soklové svietidlo Cubic³ 3369 mosadz/číra od nášho popredného výrobcu Moretti Luce je možné získať zrovna za super peniaze! Výhodne za super cenu 460 EUR.