Soklové svetlo Candela, 35 cm, so snímačom

Základňa svietidla Candela je vyrobená z hliníka a má štýlový kubický tvar. Candela je moderná podstavcová lampa, ktorá nájde svoje ideálne... viac informácií »
Soklové svetlo Candela
Značka: Globo
90 EUR
Overiť dostupnosť »
Základňa svietidla Candela je vyrobená z hliníka a má štýlový kubický tvar. Candela je moderná podstavcová lampa, ktorá nájde svoje ideálne...

Základňa svietidla Candela je vyrobená z hliníka a má štýlový kubický tvar. Candela je moderná podstavcová lampa, ktorá nájde svoje ideálne miesto na terase alebo v záhrade. Telo lampy je vyrobené z hliníka a má tvar zvislej kocky, ktorá obklopuje kompaktné tienidlo z plastu. Priehľadný plast umožňuje jasný pohľad na používaný zdroj svetla, preto sa odporúča používať žiarovkový zdroj svetla. Matná čierna farba podstavca svietidla Candela dotvára jeho pomerne nenápadný dizajn, takže Candela sa bez problémov začlení do vzhľadu vonkajšieho priestoru. Okrem toho je svietidlo chránené proti striekajúcej vode, čo je označené stupňom krytia IP44. Okrem toho je svietidlo Candela so základňou vybavené snímačom pohybu, ktorý registruje pohyb a ovláda svetlo. Technické údaje snímača pohybu – Uhol detekcie 110 – Rozsah 6 m Zľavový kus Soklové svetlo Candela, 35 cm, so snímačom môžete dostať práve teraz na našich stránkach zaradený v sekcii vonkajšie stojanové svietidlá. Teraz si môžete zaobstarať podobné výrobky z tejto obľúbenej rubriky za výpredajovú cenu!

Obľúbený produkt Soklové svetlo Candela, 35 cm, so snímačom od známej značky Globo môžete pohodlne získať tu a teraz naozaj lacno. Teraz si môžete kúpiť za 90 EUR.