Statív stojací čierny so zeleným tienidlom a zlatom 50 cm – Puros

S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Zelená farba kukly vnáša do vášho... viac informácií »
Statív stojací čierny so zeleným tienidlom a zlatom 50 cm - Puros
Značka: QAZQA
165 EUR
Overiť dostupnosť »
S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Zelená farba kukly vnáša do vášho...

S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Zelená farba kukly vnáša do vášho domova leto! Tienidlo má priemer 50 cm a výšku 25 cm. Lampa má celkovú výšku 145 cm. Podstavec má priemer 45 cm. Výrobok sa dodáva s káblom s maximálnou dĺžkou 320 cm. Svietidlo je tiež stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky); takže si večer urobte s Purosom mimoriadne útulný! Doplňte svoju podlahovú lampu o pekný svetelný zdroj, ktorý sa zmestí do objímky E27 (max. 60 W), je potrebné ho objednať zvlášť. Nechajte svoju obývaciu izbu žiariť týmito Puros! Kvalitný a žiadaný kus Statív stojací čierny so zeleným tienidlom a zlatom 50 cm – Puros možno zohnať bezstarostne tu na stránkach v populárnej sekcii stojace lampy. Mrknite na unikátne produkty z tejto obľúbenej kategórie v zľave! Máme toho viac, pozrite sa tiež na viac kvalitných výrobkov od značky QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Slávna značka QAZQA predáva top sortiment.. Veď to vidíte sami.

Lacný kus Statív stojací čierny so zeleným tienidlom a zlatom 50 cm - Puros od spoločnosti so zárukou kvality QAZQA ľahko môžete zaobstarať teraz v ponuke za najnižšiu cenu! Teraz za akčnú cenu 165 EUR.