Hodvábne tienidlo čierne so šedou 45 cm – babička

Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny má dizajn starého tienidla vašej babičky, ale s bokom a novou látkou. Táto kapucňa sa... viac informácií »
Hodvábne tienidlo čierne so šedou 45 cm - babička
Značka: QAZQA
119 EUR
Overiť dostupnosť »
Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny má dizajn starého tienidla vašej babičky, ale s bokom a novou látkou. Táto kapucňa sa...

Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny má dizajn starého tienidla vašej babičky, ale s bokom a novou látkou. Táto kapucňa sa perfektne hodí do každého interiéru, pretože má niečo staré, ale určite aj niečo nové a trendy. Krásne na modernom štíhlom základe alebo tradičnom. Tento štýlový tienidlo je pomocou stojanu Duo Support vhodný na stôl, podlahu, stôl, stenu a závesné žiarovky. Vďaka tomu je možné tienidlo namontovať na závesné svietidlo aj na podlahové svietidlo. Vďaka krásnej látke a trblietavej farbe je tento odtieň Granny určite lákadlom pre váš interiér!
Veľa žiadaný produkt Hodvábne tienidlo čierne so šedou máte možnosť nakúpiť teraz tu na našom webe v obľúbenej sekcii tienidlo na lampu. Teraz si môžete kúpiť úplne nové produkty z tejto známej sekcie na pár kliknutí!

Tento lacný výrobok Hodvábne tienidlo čierne so šedou 45 cm - babička od kvalitného výrobcu QAZQA ide zohnať u nás za super peniaze! Teraz len za 119 EUR.