Stojací priemyselný statív čierny so zlatom – Magna Basic 25

Podlahová lampa Magna Basic 25 je jednou z našich obľúbených. Dokonale sa hodí do chladného a priemyselného interiéru. Rafinovanou podlahovou lampou... viac informácií »
Stojací priemyselný statív čierny so zlatom - Magna Basic 25
Značka: QAZQA
76 EUR
Overiť dostupnosť »
Podlahová lampa Magna Basic 25 je jednou z našich obľúbených. Dokonale sa hodí do chladného a priemyselného interiéru. Rafinovanou podlahovou lampou...

Podlahová lampa Magna Basic 25 je jednou z našich obľúbených. Dokonale sa hodí do chladného a priemyselného interiéru. Rafinovanou podlahovou lampou je podlahová lampa Magna Basic 25. Táto lampa má nielen krásny dizajn zvonka, ale aj zvnútra. Zlatá farba dáva fantastický efekt. Zapnite svetlo a váš domov bude zahalený krásnou zlatou žiarou! Kapotu môžete otočiť nahor, aby ste sa sami rozhodli, kam má vo vašom interiéri svietiť svetlo. Svietidlo je tiež stmievateľné (stmievač nie je súčasťou dodávky). Takto môžete vo svojom domove navodiť presne tú pravú atmosféru! Svietidlo má veľkú objímku E27 a je dodávané bez svetelného zdroja, preto si ho určite objednajte (max. 40 Watt). Tento statív má výšku 160 cm a noha má priemer 85 cm. Šnúra má dĺžku 250 cm. Rozhodnite sa pre atmosféru a vyberte si podlahovú lampu Magna Basic 25!

Nový produkt Stojací priemyselný statív čierny so zlatom - Magna Basic 25 od dodávateľa tovaru QAZQA máte možnosť dostať práve teraz skutočne lacno! Akčné ceny už od 76 EUR.