Statív stojacej lampy s bavlneným tienidlom čierna so zlatom 50 cm – Puros

Hľadáte podlahovú lampu s nadčasovým charakterom? Potom je tento Puros, doplnený čiernym tienidlom a zlatým interiérom, tu pre vás! Zlaté vnútro... viac informácií »
Statív stojacej lampy s bavlneným tienidlom čierna so zlatom 50 cm - Puros
Značka: QAZQA
84,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte podlahovú lampu s nadčasovým charakterom? Potom je tento Puros, doplnený čiernym tienidlom a zlatým interiérom, tu pre vás! Zlaté vnútro...

Hľadáte podlahovú lampu s nadčasovým charakterom? Potom je tento Puros, doplnený čiernym tienidlom a zlatým interiérom, tu pre vás! Zlaté vnútro tienidla poskytuje útulný svetelný efekt v dome. Je to statívová podlahová lampa, ktorá jej dodáva moderný nádych. Svietidlo má výšku 156 cm, tienidlo priemer 45 cm. Výrobok je dodávaný s káblom s dĺžkou 270 cm. Lampu doplníte svetelným zdrojom, ktorý sa zmestí do objímky E27, maximálne 60 Watt. Lampa je stmievateľná, takže večer ju urobíte s Puros mimoriadnou atmosférou. Stojaciu lampu môžete použiť ako pútač očí v obývacej izbe alebo na vytvorenie atmosféry v spálni.
Podarený kus máte možnosť zohnať už dnes tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii stojace lampy! Teraz si môžete zaobstarať ešte podobné výrobky vo spomínanej sekcii za výhodné peniaze. Obľúbený výrobca QAZQA obohatí vás prémiový sortiment za skvelé ceny. Pozrite so sami!

Tento neodolateľný tovar Statív stojacej lampy s bavlneným tienidlom čierna so zlatom 50 cm - Puros pochádzajúce od značky QAZQA je možné zaobstarať aktuálne na webe za výpredajovú cenu! Práve teraz za skvelú cenu 84,95 EUR.