SLC One Soft zapustené LED svietidlo čierne 2700 K

LED zapustený bodový reflektor One Soft - reflektor pre mnoho oblastí Zapustené bodové svietidlo One Soft LED možno používať v interiéri aj... viac informácií »
SLC One Soft zapustené LED svietidlo čierne 2700 K
LED zapustený bodový reflektor One Soft - reflektor pre mnoho oblastí Zapustené bodové svietidlo One Soft LED možno používať v interiéri aj...

LED zapustený bodový reflektor One Soft – reflektor pre mnoho oblastí Zapustené bodové svietidlo One Soft LED možno používať v interiéri aj exteriéri. Hodí sa do stropných výrezov s priemerom 6,8 až 8,3 cm, preto je obzvlášť vhodný pri rekonštrukciách s existujúcimi inštalačnými otvormi a dá sa tu výborne použiť ako náhrada za zapustené halogénové žiarovky. Čip LED umiestnený vzadu v zapustenom kryte znižuje oslnenie reflektora LED na minimum a vytvára jemný sklon uhla lúča. Zabudovateľný reflektor LED aj ovládacie zariadenie sú vybavené rýchlospojkami, takže reflektor možno jednoducho a ľahko pripojiť. Zapustené bodové svietidlo One Soft LED sa vyznačuje týmito vlastnosťami: – s predlžovacím krúžkom – možnosť montáže do stropných otvorov s Ø 6,8 až 8,3 cm – veľmi dobré podanie farieb (CRI Ra >90) – uhol lúča 36 – Životnosť L80B10 50 000 hodín – Vrátane ovládacieho zariadenia (stmievateľné cez fázovú časť) Veľa obľúbený produkt SLC One Soft zapustené LED svietidlo čierne 2700 K ide kúpiť pohodlne tu na našich stránkach v kategórii podhľadové svietidlá! Pripravili sme ešte iné výrobky z tejto známej rubriky za super peniaze! Ale to nie je koniec našej ponuky, náš sortiment je široký! Máme v ponuke však tiež viac vybraných výrobkov od značky The Light Group. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Podarený produkt SLC One Soft zapustené LED svietidlo čierne 2700 K od známeho popredného výrobcu The Light Group môžete získať ešte dnes vo výhodnej akcii! Ponuky už od 60 EUR.