SLC MiniOne Fixed LED downlight IP65 čierna 927

Kompaktné zapustené LED svietidlo MiniOne Fixed, vhodné pre vonkajšie priestory Zápustné svietidlo MiniOne Fixed LED je ideálne na vytváranie... viac informácií »
SLC MiniOne Fixed LED downlight IP65 čierna 927
Kompaktné zapustené LED svietidlo MiniOne Fixed, vhodné pre vonkajšie priestory Zápustné svietidlo MiniOne Fixed LED je ideálne na vytváranie...

Kompaktné zapustené LED svietidlo MiniOne Fixed, vhodné pre vonkajšie priestory Zápustné svietidlo MiniOne Fixed LED je ideálne na vytváranie dekoratívnych svetelných akcentov alebo na elegantné doplnkové osvetlenie v suchých a vlhkých interiéroch, ako aj vo vonkajších priestoroch. V závislosti od ovládacieho zariadenia je možné dodať spolu až šesť jednotiek. Okrúhle hliníkové puzdro obsahuje diódu LED, ktorej teplé biele svetlo vyžaruje pod stredne širokým uhlom. Montáž je možná buď ako zapustené svietidlo, alebo s príslušným rámom na povrchovú montáž (pozri príslušenstvo) ako svietidlo na povrchovú montáž. – Trieda ochrany: IP65 na strane miestnosti, IP21 na zadnej strane – Veľmi dobré podanie farieb (CRI > 90) – uhol lúča 45 – nekomplikované pripojenie vďaka kontaktu s kliešťami – Vhodné na priechodné zapojenie – možnosť stmievania cez fázovú časť; vyžaduje externé ovládacie zariadenie (nie je súčasťou dodávky) s konštantným prúdom 700 mA Tento dizajnový produkt dostanete okrem iného tu na našich stránkach v sekcii podhľadové svietidlá. Pripravili sme pre vás úplne nové výrobky z tejto známej sekcie za najlepšie ceny! Náš sortiment je široký, pozrite sa tiež na ďalšie vybrané produkty od výrobcu The Light Group. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárny dodávateľ The Light Group vám ponúka prémiový sortiment Ponuka platí do vypredania zásob.

Tento unikátny kus SLC MiniOne Fixed LED downlight IP65 čierna 927 originál od značky The Light Group máte možnosť nakúpiť online skutočne výhodne! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 45 EUR.