SLC MiniOne Fixed LED downlight IP65 biela 927

Kompaktné zapustené LED svietidlo MiniOne Fixed, vhodné pre vonkajšie priestory Zápustné svietidlo MiniOne Fixed LED je ideálne na vytváranie... viac informácií »
SLC MiniOne Fixed LED downlight IP65 biela 927
Kompaktné zapustené LED svietidlo MiniOne Fixed, vhodné pre vonkajšie priestory Zápustné svietidlo MiniOne Fixed LED je ideálne na vytváranie...

Kompaktné zapustené LED svietidlo MiniOne Fixed, vhodné pre vonkajšie priestory Zápustné svietidlo MiniOne Fixed LED je ideálne na vytváranie dekoratívnych svetelných akcentov alebo na elegantné doplnkové osvetlenie v suchých a vlhkých interiéroch, ako aj vo vonkajších priestoroch. V závislosti od riadiaceho zariadenia je možné dodať spolu až šesť svietidiel. Okrúhle hliníkové puzdro obsahuje diódu LED, ktorej teplé biele svetlo vyžaruje pod stredne širokým uhlom. Montáž je možná buď ako zapustené svietidlo, alebo s príslušným rámom na povrchovú montáž (pozri príslušenstvo) ako svietidlo na povrchovú montáž. – Trieda ochrany: IP65 na strane miestnosti, IP21 na zadnej strane – Veľmi dobré podanie farieb (CRI > 90) – uhol lúča 45 – nekomplikované pripojenie vďaka kontaktu s kliešťami – Vhodné na priechodné zapojenie – možnosť stmievania cez fázovú časť; vyžaduje externé ovládacie zariadenie (nie je súčasťou dodávky) s konštantným prúdom 700 mA
V zľave produkt SLC MiniOne Fixed LED downlight možno zakúpiť bez ťažkostí na našom webe zaradený v rubrike podhľadové svietidlá! Pripravili sme parádne produkty z tejto sekcie z pohodlia domova! Ale to nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! Pozrite sa tiež na viac vybraných výrobkov od dodávateľa The Light Group. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Obľúbený dodávateľ The Light Group dlhodobo ponúka vynikajúci sortiment.

Často vyhľadávaný tovar SLC MiniOne Fixed LED downlight IP65 biela 927 pochádzajúce od značky The Light Group je k dostaniu v našej internetovej ponuke skutočne výhodne. V súčasnosti za cenu 45 EUR.