SLC LED pásik Ultra Long iCC IP67 30 m 240W 4 000K

LED pásik Ultra Long iCC, 30 m, vhodný do vlhkého prostredia Tento LED pás s celkovou dĺžkou 30 m je ideálnou voľbou na vybavenie vstupných hál,... viac informácií »
SLC LED pásik Ultra Long iCC IP67 30 m 240W 4 000K
LED pásik Ultra Long iCC, 30 m, vhodný do vlhkého prostredia Tento LED pás s celkovou dĺžkou 30 m je ideálnou voľbou na vybavenie vstupných hál,...

LED pásik Ultra Long iCC, 30 m, vhodný do vlhkého prostredia Tento LED pás s celkovou dĺžkou 30 m je ideálnou voľbou na vybavenie vstupných hál, chodieb, kúpeľní a najmä kúpeľných priestorov. Je vybavený lepiacou páskou 3M na upevnenie a možno ho skrátiť na požadovanú dĺžku. Zabudované tranzistory zabezpečujú rovnomerné napätie a jas po celej dĺžke. Na zabezpečenie účinného chladenia a dlhej životnosti LED sa odporúča montáž do profilu. – Trieda ochrany: IP67 – Vyžaduje napäťovo riadený LED ovládací prvok 24 V DC (nie je súčasťou dodávky) – deliteľné po 5 LED diód (4,17 cm) – s 2 m dlhými pripojovacími káblami (2-pólové, prierez vodičov 0,35 mm²) – Okolitá teplota v prevádzke: – 20 °C až + 45 °C
Veľmi obľúbený produkt SLC LED pásik Ultra Long iCC IP67 ide nakúpiť jednoducho tu na stránkach v kategórii led svetelné pásiky. Teraz kúpite kvalitné kusy z tejto populárnej kategórie za skvelú cenu. Populárna značka medzi zákazníkmi The Light Group pre svojich zákazníkov poskytuje veľmi kvalitné výrobky. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe. Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Pozrite sa tiež na viac kvalitných výrobkov od značky The Light Group. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Obľúbený výrobok SLC LED pásik Ultra Long iCC IP67 30 m 240W 4 000K originál od značky The Light Group ľahko nájdete tu a teraz práve za parádnu cenu. Cenovo vychádza na 1 010 EUR.