SLC LED pásik RGBW 10m 144W IP20

10 m dlhý LED pás RGBW, na suché vnútorné použitie Tento LED pásik ponúka teplé biele a farebné svetlo. Umožňuje ambientné osvetlenie v suchých... viac informácií »
SLC LED pásik RGBW 10m 144W IP20
10 m dlhý LED pás RGBW, na suché vnútorné použitie Tento LED pásik ponúka teplé biele a farebné svetlo. Umožňuje ambientné osvetlenie v suchých...

10 m dlhý LED pás RGBW, na suché vnútorné použitie Tento LED pásik ponúka teplé biele a farebné svetlo. Umožňuje ambientné osvetlenie v suchých interiéroch podľa situácie. Dĺžku je možné pred inštaláciou skrátiť na požadovaný rozmer. Na zabezpečenie optimálneho chladenia sa odporúča inštalácia do profilu. – Nastaviteľná farba svetla: teplá biela a viacfarebná – Trieda ochrany: IP20 – vyžaduje napäťovo riadené LED ovládanie 24 V DC (nie je súčasťou dodávky) – 60 LED diód na meter – možno rozdeliť na 6 LED diód – Okolitá teplota v prevádzke: – 20 °C až + 45 °C Veľmi žiadaný tovar SLC LED pásik RGBW 10m 144W IP20 možno kúpiť bez ťažkostí na webe v známej rubrike led svetelné pásiky! Teraz získate ostatné výrobky z tejto známej sekcie z pohodlia domova! Treba hľadáte niečo iné, máme toho viac. Máme v ponuke tiež ďalšie produkty od značky The Light Group. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Žiadaný produkt SLC LED pásik RGBW 10m 144W IP20 od značky The Light Group môžete dostať v súčasnosti za dobrú cenu! Cena už od 420 EUR.