SLC LED pásik Full Spectrum CRI 98, 5m IP54 4 000K

5 m dlhý LED pás Full Spectrum s vynikajúcim podaním farieb, vhodný do vlhkých priestorov Tento LED pásik prináša vysokokvalitné svetlo nielen do... viac informácií »
SLC LED pásik Full Spectrum CRI 98
5 m dlhý LED pás Full Spectrum s vynikajúcim podaním farieb, vhodný do vlhkých priestorov Tento LED pásik prináša vysokokvalitné svetlo nielen do...

5 m dlhý LED pás Full Spectrum s vynikajúcim podaním farieb, vhodný do vlhkých priestorov Tento LED pásik prináša vysokokvalitné svetlo nielen do suchých interiérov, ale aj do kúpeľní a wellness centier. Spektrum je takmer zhodné s viditeľným denným svetlom, takže farby objektov v prostredí sú dokonale zobrazené. Lištu možno skrátiť na požadovanú dĺžku a je vybavená lepiacou lištou 3M na jednoduchú a rýchlu inštaláciu. – Veľmi dobré podanie farieb: CRI 98 – Trieda ochrany: IP54 – vyžaduje napäťovo riadené LED ovládanie 24 V DC (nie je súčasťou dodávky) – deliteľné po 5 cm – Okolitá teplota v prevádzke: – 20 °C až + 45 °C
Lacný kus SLC LED pásik Full Spectrum CRI 98, 5m IP54 môžete zaobstarať teraz na našich stránkach zaradený v rubrike led svetelné pásiky! Získajte ešte ďalšie výrobky z našej kategórie za parádnu cenu. Obľúbený výrobca The Light Group predstavuje prémiové výrobky Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe. Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte, máme toho viac. Máme aj v ponuke viac tovaru značky The Light Group. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Obľúbený tovar SLC LED pásik Full Spectrum CRI 98, 5m IP54 4 000K od výrobcu The Light Group je k dostaniu ešte dnes so zľavou! Teraz v akcii 170 EUR.