SLC LED pásik Full Spectrum CRI 98, 5m IP54 3 000K

5 m dlhý LED pás Full Spectrum s vynikajúcim podaním farieb, vhodný do vlhkých priestorov Tento LED pásik prináša vysokokvalitné svetlo nielen do... viac informácií »
SLC LED pásik Full Spectrum CRI 98
5 m dlhý LED pás Full Spectrum s vynikajúcim podaním farieb, vhodný do vlhkých priestorov Tento LED pásik prináša vysokokvalitné svetlo nielen do...

5 m dlhý LED pás Full Spectrum s vynikajúcim podaním farieb, vhodný do vlhkých priestorov Tento LED pásik prináša vysokokvalitné svetlo nielen do suchých interiérov, ale aj do kúpeľní a wellness centier. Spektrum je takmer zhodné s viditeľným denným svetlom, takže farby objektov v prostredí sú dokonale zobrazené. Lištu možno skrátiť na požadovanú dĺžku a je vybavená lepiacou lištou 3M na jednoduchú a rýchlu inštaláciu. – Veľmi dobré podanie farieb: CRI 98 – Trieda ochrany: IP54 – vyžaduje napäťovo riadené LED ovládanie 24 V DC (nie je súčasťou dodávky) – deliteľné po 5 cm – Okolitá teplota v prevádzke: – 20 °C až + 45 °C
Veľa žiadaný produkt SLC LED pásik Full Spectrum CRI 98, 5m IP54 3 000K máte možnosť dostať jednoducho tu na webe umiestnený v rubrike led svetelné pásiky! Teraz môžete kúpiť nové produkty zo spomínanej kategórie v akcii! Významný výrobca The Light Group môže ponúknuť veľmi kvalitný tovar Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme!

Tento žiadaný kus SLC LED pásik Full Spectrum CRI 98, 5m IP54 3 000K od poprednej spoločnosti The Light Group máte možnosť dostať tu teraz práve skutočne výhodne. Momentálne v akcii za 170 EUR.