SLC LED pásik Full Spectrum CRI 98, 5m IP20 2 700K

5 m dlhý LED pás Full Spectrum s vynikajúcim podaním farieb, pre suché vnútorné priestory Tento LED pás je ideálnou voľbou najmä do galérií,... viac informácií »
SLC LED pásik Full Spectrum CRI 98
5 m dlhý LED pás Full Spectrum s vynikajúcim podaním farieb, pre suché vnútorné priestory Tento LED pás je ideálnou voľbou najmä do galérií,...

5 m dlhý LED pás Full Spectrum s vynikajúcim podaním farieb, pre suché vnútorné priestory Tento LED pás je ideálnou voľbou najmä do galérií, predajných miestností alebo obývacích a rekreačných priestorov s vysokokvalitným interiérom. Ponúka vynikajúce podanie farieb, ktoré takmer úplne zodpovedá viditeľnému spektru prirodzeného denného svetla. Táto výhoda ide ruka v ruke s typickou flexibilitou LED pásikov – všestranné použitie vďaka lepiacim pásikom 3M, možnosť strihania na požadovanú dĺžku. – Veľmi dobré podanie farieb: CRI 98 – Trieda ochrany: IP20 – vyžaduje napäťovo riadené LED ovládanie 24 V DC (nie je súčasťou dodávky) – deliteľné po 5 cm – Okolitá teplota v prevádzke: – 20 °C až + 45 °C
Veľa podarený produkt SLC LED pásik Full Spectrum môžete zohnať v pohode tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike led svetelné pásiky. Teraz môžete kúpiť obľúbené kusy z tejto známej rubriky vo výhodnej akcii.

Tento výnimočný tovar SLC LED pásik Full Spectrum CRI 98, 5m IP20 2 700K od spoločnosti so zárukou kvality The Light Group môžete zaobstarať práve skutočne lacno! V súčasnosti za 150 EUR.