SLC LED pásik 5m diódy LED COB IP54 CRI 90 4 000K

5 m dlhý LED pás s COB LED diódami pre rovnomerné svetlo s dobrým podaním farieb, vhodný do vlhkých priestorov Tam, kde sa vyžaduje stála svetelná... viac informácií »
SLC LED pásik 5m diódy LED COB IP54 CRI 90 4 000K
5 m dlhý LED pás s COB LED diódami pre rovnomerné svetlo s dobrým podaním farieb, vhodný do vlhkých priestorov Tam, kde sa vyžaduje stála svetelná...

5 m dlhý LED pás s COB LED diódami pre rovnomerné svetlo s dobrým podaním farieb, vhodný do vlhkých priestorov Tam, kde sa vyžaduje stála svetelná línia, je tento LED pásik so súvislými a plynulo kombinovanými COB LED diódami flexibilným a výkonným riešením. Môže sa používať aj v kúpeľniach a kúpeľných priestoroch. Skrátenie a lepiaca páska 3M uľahčujú inštaláciu. – Dobré podanie farieb: CRI 90 – Trieda ochrany: IP54 – vyžaduje napäťovo riadené LED ovládanie 24 V DC (nie je súčasťou dodávky) – s 2 m pripojovacím káblom na každom konci – deliteľné po 3,125 cm – pre dostatočné chladenie sa odporúča montáž do profilu Veľmi žiadaný produkt SLC LED pásik 5m diódy LED COB IP54 CRI 90 4 000K máte možnosť získať práve na stránkach umiestnený v sekcii led svetelné pásiky! Teraz môžete kúpiť akčné produkty vo spomínanej sekcii za skvelú cenu. Ale to nie je koniec našej ponuky, prichystali sme toho pre vás viac! Preskúmajte u nás taky viac skvelých výrobkov značky The Light Group. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a akčný produkt SLC LED pásik 5m diódy LED COB IP54 CRI 90 4 000K od spoločnosti so skvelým menom The Light Group možno získať na našich stránkach teraz za primerané peniaze! Aktuálne za 190 EUR.