SLC LED pásik 5m diódy LED COB IP54 CRI 90 3 000K

5 m dlhý LED pás s COB LED diódami pre rovnomerné svetlo s dobrým podaním farieb, vhodný do vlhkých priestorov Tam, kde sa vyžaduje stála svetelná... viac informácií »
SLC LED pásik 5m diódy LED COB IP54 CRI 90 3 000K
5 m dlhý LED pás s COB LED diódami pre rovnomerné svetlo s dobrým podaním farieb, vhodný do vlhkých priestorov Tam, kde sa vyžaduje stála svetelná...

5 m dlhý LED pás s COB LED diódami pre rovnomerné svetlo s dobrým podaním farieb, vhodný do vlhkých priestorov Tam, kde sa vyžaduje stála svetelná línia, je tento LED pásik so súvislými a plynulo kombinovanými COB LED diódami flexibilným a výkonným riešením. Môže sa používať aj v kúpeľniach a kúpeľných priestoroch. Skrátenie a lepiaca páska 3M uľahčujú inštaláciu. – Dobré podanie farieb: CRI 90 – Trieda ochrany: IP54 – vyžaduje napäťovo riadené LED ovládanie 24 V DC (nie je súčasťou dodávky) – s 2 m pripojovacím káblom na každom konci – deliteľné po 3,125 cm – pre dostatočné chladenie sa odporúča montáž do profilu
Veľmi obľúbený produkt SLC LED pásik 5m diódy LED COB IP54 CRI ide zohnať jednoducho u nás zaradený v kategórii led svetelné pásiky. Máme pre vás unikátne kúsky z tejto sekcie za priaznivú cenu. Ale to nie je všetko, naša ponuka je široká. Máme však aj v ponuke ďalší skvelý tovar od výrobcu The Light Group. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zaujímavý produkt SLC LED pásik 5m diódy LED COB IP54 CRI 90 3 000K od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou The Light Group jednoducho zoženiete u nás právě vo výhodnej akcii! Akčné ceny už od 190 EUR.