SLC LED pásik 230 V, IP65, 25 m, 2 700 K

LED pásik z vnútornej a vonkajšej strany pre pripojenie 230 V. Vďaka svojmu prevedeniu odolnému proti prachu a prúdom (IP65) a nekomplikovanému... viac informácií »
SLC LED pásik 230 V
LED pásik z vnútornej a vonkajšej strany pre pripojenie 230 V. Vďaka svojmu prevedeniu odolnému proti prachu a prúdom (IP65) a nekomplikovanému...

LED pásik z vnútornej a vonkajšej strany pre pripojenie 230 V. Vďaka svojmu prevedeniu odolnému proti prachu a prúdom (IP65) a nekomplikovanému napájaciemu zdroju je tento pás LED vhodný pre mnoho oblastí použitia. Môže byť použitý na vytvorenie bieleho nepriameho svetla na výčnelkoch v obytnej časti, na zvýraznenie architektonického prechodu v budove alebo na vymedzenie dvoch častí vo vonkajšej časti. Odporúča sa inštalácia do profilu (pozri príslušenstvo). Vďaka priamemu pripojeniu na sieť 230 V nie je potrebný transformátor. – každý 20 cm deliteľný – Vrátane napájacieho vedenia so zástrčkou Schuko – 8 W na meter Energialuokka: A+ Tento veľmi obľúbený výrobok SLC LED pásik 230 V, získate práve teraz tu u nás v rubrike led svetelné pásiky! Pozrite sa na výnimočné výrobky z našej rubriky za výhodnú cenu! To však nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás ďalšie vybrané kúsky značky The Light Group. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento akčný výrobok SLC LED pásik 230 V, IP65, 25 m, 2 700 K od značky The Light Group môžete zohnať bezpečne online za najnižšiu cenu. Vo skvelej akcii za 910 EUR.