Slamp Étoile Ceiling stropné LED svietidlo, čierna

Zasnené stropné LED svietidlo La Belle Étoile - možno použiť aj ako nástenné svietidlo Opojný dizajn stropného svietidla LED La Belle Étoile bol... viac informácií »
Slamp Étoile Ceiling stropné LED svietidlo
Značka: Slamp
749,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Zasnené stropné LED svietidlo La Belle Étoile - možno použiť aj ako nástenné svietidlo Opojný dizajn stropného svietidla LED La Belle Étoile bol...

Zasnené stropné LED svietidlo La Belle Étoile – možno použiť aj ako nástenné svietidlo Opojný dizajn stropného svietidla LED La Belle Étoile bol inšpirovaný jemným riasením baletnej sukne tanečnice a prirodzenou dokonalosťou čerstvého púčika. Stropné svietidlo možno použiť v domácnosti, kde môže poskytovať štýlové osvetlenie a zároveň pôsobiť ako dekoratívny prvok nábytku. Okrem toho sa LED svietidlo dá použiť ako stropné alebo nástenné svietidlo. La Belle Étoile je vybavená teplými bielymi LED diódami, ktoré vyžarujú príjemné a útulné svetlo a vytvárajú príjemnú atmosféru. Či už na strope alebo na stene – s týmto dizajnovým predmetom možno efektívne navrhnúť moderné aj nadčasovo zariadené miestnosti. Ďalšie uplatnenie nájde v gastronómii, kde môže svietidlo zabezpečiť štýlové osvetlenie v hoteloch a reštauráciách pri stolovaní nad stolom alebo na stene. La Belle Étoile navrhol taliansky dizajnér Adriano Rachele. Študovaný produktový dizajnér začal svoju kariéru v roku 2007 v oddelení „Výskum a vývoj“ spoločnosti Slamp. Od roku 2010 je považovaný za mladý talent talianskeho dizajnu a v roku 2012 získal ocenenie Red Dot Design Awards za dizajn stropnej lampy Veli. Jeho návrhy sa vyznačujú jedinečnosťou, technológiou a funkčnosťou a sú charakteristické mäkkými a oblými tvarmi. Taliansky výrobca dizajnových svietidiel Slamp sídli v Ríme a začiatkom 90. rokov ho založil Roberto Ziliani. Vyrábané dizajnové svietidlá sa vyznačujú použitím špeciálne vyrobených materiálov, ktoré sú odolné, trvanlivé a šetrné k životnému prostrediu. Plasty Cristalflex®, Opalflex® a Lentiflex® sa dajú výborne tvarovať a vytvárať efekty, ktoré by boli s inými materiálmi nemysliteľné.
Tento veľmi obľúbený kus máte možnosť nakúpiť práve teraz tu u nás v populárnej kateogrii stropné svietidlá. Teraz si môžete kúpiť obľúbené produkty z tejto obľúbenej sekcie za najnižšiu cenu. U nás vám ponúkneme viac, máme v ponuke však viac výrobkov značky Slamp. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. U zákazníkov obľúbený výrobca Slamp pre svojich zákazníkov ponúka kvalitný sortiment Urobte si radosť!

Úplne unikátny produkt Slamp Étoile Ceiling stropné LED svietidlo, čierna od známej kvalitnej značky Slamp je k dostaniu v súčasnosti za extra cenu. Stojí práve teraz u nás 749,90 EUR.