Slamp Aurora stropné svietidlo mini, fumé

Lesklé dizajnové stropné svetlo Aurora z materiálu Plainflex® a kryštálov Stropné svietidlo Aurora je skutočnou ozdobou každej miestnosti. Jadro z... viac informácií »
Slamp Aurora stropné svietidlo mini
Značka: Slamp
529,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Lesklé dizajnové stropné svetlo Aurora z materiálu Plainflex® a kryštálov Stropné svietidlo Aurora je skutočnou ozdobou každej miestnosti. Jadro z...

Lesklé dizajnové stropné svetlo Aurora z materiálu Plainflex® a kryštálov Stropné svietidlo Aurora je skutočnou ozdobou každej miestnosti. Jadro z kryštálov zosilňuje svetlo, ktoré akoby krúžilo v rytme ich odrazov, zatiaľ čo stropné svietidlo šíri pôvab a eleganciu po celej miestnosti. Vďaka praktickému magnetickému systému možno svietidlo ľahko pripevniť na strop. Výnimočne navrhnuté tienidlo sa dá pohodlne odstrániť, čo uľahčuje výmenu žiarovky aj čistenie povrchov. Výrazný a luxusný dizajn vyrobený z vysokokvalitných technopolymérov, ktoré špeciálne vyvinul a spracoval výrobca svietidiel Slamp, vytvoril medzinárodne uznávaný architekt a dizajnér Nigel Coates. Aurora však nie je len zdrojom svetla, ktorý možno použiť v súkromných aj gastronomických priestoroch, ale aj dizajnovým predmetom a kusom nábytku, ktorý vie obohatiť prevládajúci štýl bývania o očarujúci nádych. Britský architekt a dizajnér Nigel Coates študoval na Nottinghamskej univerzite. V rokoch 1995 až 2011 bol profesorom a vedúcim katedry architektúry na Royal College of Art a v roku 2011 sa stal emeritným profesorom. Počas svojej kariéry už navrhol množstvo kusov nábytku a osvetlenia pre rôzne talianske spoločnosti. V rokoch 2008 až 2010 pracoval ako umelecký riaditeľ v spoločnosti Slamp. Coates sa snaží spojiť umenie a inteligenciu s architektúrou a dizajnom – nech ide o akýkoľvek priestor alebo objekt, vždy ho interpretuje s vášňou, iróniou a inštinktom. Taliansku osvetľovaciu spoločnosť Slamp založil v roku 1992 Roberto Ziliani a pri výrobe svojich dizajnových svietidiel prikladá mimoriadny význam vývoju inovatívnych materiálov. Preto spoločnosť Slamp vyvinula exkluzívne a špeciálne patentované technopolyméry, ako sú Cristalflex®, Opalflex® a Lentiflex®. Tie sú nielen mimoriadne šetrné k životnému prostrediu a prispievajú k štvornásobnému zníženiu nákladov na životné prostredie v porovnaní s alternatívami, ale slúžia aj na dosiahnutie jedinečných svetelných efektov. Technopolyméry sa vyrábajú bez použitia lepidiel a skrutiek, ale realizujú sa ručne pomocou zásuvných spojov, ktoré umožňujú dosiahnuť tvary a efekty, ktoré by s inými materiálmi neboli možné. V zľave tento produkt Slamp Aurora stropné svietidlo je k dispozícii bez ťažkostí tu u nás v obľúbenej rubrike stropné svietidlá. Získajte akčné produkty z tejto populárnej kategórie za úplne najnižšiu cenu! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme však aj v ponuke ďalšie preverené produkty od výrobcu Slamp. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Slamp svojim zákazníkom dodáva kvalitný sortiment Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú!

Unikátny a obľúbený tovar Slamp Aurora stropné svietidlo mini, fumé od značky s dlhou históriou Slamp máte možnosť nakúpiť momentálne naozaj výhodne. Ceny už od 529,90 EUR.