Skutočná vosková sviečka LED Mikuláš s dieťaťom

Vysoko kvalitná LED sviečka z pravého vosku s vianočným motívom Táto LED sviečka je vyrobená zo skutočného vosku a nielenže vydáva útulné... viac informácií »
Skutočná vosková sviečka LED Mikuláš s dieťaťom
Vysoko kvalitná LED sviečka z pravého vosku s vianočným motívom Táto LED sviečka je vyrobená zo skutočného vosku a nielenže vydáva útulné...

Vysoko kvalitná LED sviečka z pravého vosku s vianočným motívom Táto LED sviečka je vyrobená zo skutočného vosku a nielenže vydáva útulné náladové osvetlenie, ale tiež obsahuje prednú figurálnu scénu „Santa Claus s dieťaťom“, ktorá je očarujúca najmä jemnou bielou žiarou sviečky. Dekoratívny prvok, ktorým je možné v krátkom čase šíriť vianočný šmrnc v interiéroch, je možné ho použiť bez elektrického pripojenia. V LED sviečke sú použité tri AA batérie (nie sú súčasťou balenia – je možné ich objednať prostredníctvom príslušenstva). – Vstavaný časovač: 5 hodín
Tento žiadaný výrobok je k dispozícii taktiež tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii led sviečky. Vyberte si ešte iné produkty zo spomínanej sekcie na pár kliknutí!

Zľavový výrobok Skutočná vosková sviečka LED Mikuláš s dieťaťom od populárneho výrobcu Konstsmide Christmas pohodlne zoženiete tady v akcii. Lacno za 59,90 EUR.