Sklenená závesná lampa Zeno, priehľadná, 22 cm

Najmodernejšie prívesok zo skla Zeno Vďaka priehľadnému a dobre tvarovanému sklenenému tienidlu je závesné svietidlo Zeno absolútne trendy, pretože... viac informácií »
Sklenená závesná lampa Zeno
Značka: Ideallux
120 EUR
Overiť dostupnosť »
Najmodernejšie prívesok zo skla Zeno Vďaka priehľadnému a dobre tvarovanému sklenenému tienidlu je závesné svietidlo Zeno absolútne trendy, pretože...

Najmodernejšie prívesok zo skla Zeno Vďaka priehľadnému a dobre tvarovanému sklenenému tienidlu je závesné svietidlo Zeno absolútne trendy, pretože dizajn otvoreného tienidla umožňuje, aby bol zdroj svetla úplne viditeľný dovnútra, čo má výhodu v tom, že svetlo môže rovnomerne unikať do okolia zo všetkých strán , a po druhé, úžasne si prídu na svoje. Pre tento typ konštrukcie sú zvlášť vhodné takzvané žiarovky, ktoré sa najviac podobajú originálnej žiarovke Edison a dosahujú ďalšiu nostalgickú poznámku. Veľmi žiadaný tovar môžete nájsť bezstarostne tu a teraz na našom webe v rubrike závesné svietidlá! Teraz môžete nájsť akčné produkty z našej rubriky za mimoriadne nízku cenu. Tento výrobca Ideallux vám môže poskytnúť veľmi kvalitný sortiment.

Kvalitný a žiadaný tovar Sklenená závesná lampa Zeno, priehľadná, 22 cm od spoločnosti s výborným menom Ideallux k dispozícii u nás právě za neuveriteľne nízku cenu! Momentálne k dispozícii za 120 EUR.