Sivo-hnedé stropné svietidlo Mara, 50 cm

Stropné svetlo Chintz Mara s tienidlo na lampu v šedo-hnedej farbe, vhodné na použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický okrúhly tvar... viac informácií »
Sivo-hnedé stropné svietidlo Mara
Značka: Hufnagel
220 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné svetlo Chintz Mara s tienidlo na lampu v šedo-hnedej farbe, vhodné na použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický okrúhly tvar...

Stropné svetlo Chintz Mara s tienidlo na lampu v šedo-hnedej farbe, vhodné na použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický okrúhly tvar ako stropné svietidlo do každej obývacej izby a tiež sa javí ako vhodná a elegantná takmer v každom štýle. Ak je to potrebné, môžu byť použité energeticky úsporné žiarovky vybavené päticou E27, ktoré v porovnaní s klasickou žiarovkou mnohonásobne znižujú spotrebu energie. tienidlo na lampu je vyrobené z vysoko kvalitného chintzu, ktorý vďaka jemnému lesku vyzerá elegantne a príťažlivo. Spodná strana je tiež pokrytá bielym chintzom. Tento výrobca vyvíja a vyrába dizajnové svetlá z vysoko kvalitných materiálov, ako je mosadz alebo ručne fúkané sklo, a vyznačuje sa vysokou úrovňou vertikálnej integrácie ako záruka exkluzívnej kvality svojich výrobkov. Vyrobené v Nemecku! Tento kvalitný tovar máte možnosť zohnať jednoducho tu na našom webe umiestnený v sekcii stropné svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať obľúbené produkty z tejto sekcie za super ceny. U nás vám ponúkneme viac, u nás nájdete viac kúskov od dodávateľa Hufnagel. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento obľúbený tovar Sivo-hnedé stropné svietidlo Mara, 50 cm od poprednej značky Hufnagel jednoducho nájdete dnes za skvelú cenu! Vo skvelej akcii za 220 EUR.