Silueta vianočného stromčeka Fairybell 60 LED

Fairybell® LED vianočný stromček pre vonkajšie dvere Siluetu vianočného stromčeka pre vonkajšie dvere tvorí elastický popruh s nylonovými sponami... viac informácií »
Silueta vianočného stromčeka Fairybell 60 LED
Fairybell® LED vianočný stromček pre vonkajšie dvere Siluetu vianočného stromčeka pre vonkajšie dvere tvorí elastický popruh s nylonovými sponami...

Fairybell® LED vianočný stromček pre vonkajšie dvere Siluetu vianočného stromčeka pre vonkajšie dvere tvorí elastický popruh s nylonovými sponami na káble a vodotesné gumené lanko. Početné LED diódy sú rozmiestnené tak, aby bola na dverách zobrazená silueta vianočného stromčeka. Úžasný spôsob z. B. vyzdobiť sklenené dvere na terasu. Teplá biela žiara svetelných diód je viditeľná z diaľky vo večerných a nočných hodinách a dodáva objektu slávnostný lesk. – ľahká montáž bez poškodenia alebo blokovania dverí Exkluzívny kus Silueta vianočného stromčeka Fairybell 60 ide nakúpiť okrem iného tu na našich stránkach zaradený v rubrike vianočné dekorácie! Zaobstarajte si zľavnené výrobky z tejto populárnej sekcie za výpredajovú cenu. Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, v ponuke toho máme viac. Preskúmajte u nás taky ďalšie preverené kúsky od dodávateľa Fairybell. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Akčný produkt Silueta vianočného stromčeka Fairybell 60 LED s pečaťou kvality značky Fairybell ľahko nájdete aktuálne na webe za výpredajovú cenu. V súčasnosti za 30 EUR.