Senic Smart Switch Philips Hue 3 ks, biela lesklá

Priatelia inteligentného prepínača Hue - 3 prepínače v sade (GIRA) Tri prepínače sú ideálne na ovládanie vášho vlastného systému Philips Hue,... viac informácií »
Senic Smart Switch Philips Hue 3 ks
Značka: Senic
190 EUR
Overiť dostupnosť »
Priatelia inteligentného prepínača Hue - 3 prepínače v sade (GIRA) Tri prepínače sú ideálne na ovládanie vášho vlastného systému Philips Hue,...

Priatelia inteligentného prepínača Hue – 3 prepínače v sade (GIRA) Tri prepínače sú ideálne na ovládanie vášho vlastného systému Philips Hue, pretože sú plne kompatibilné s Hue a pohodlne ovládajú všetky integrované svetlá. Či už ako inteligentný spínač svetla na stene alebo ako praktické diaľkové ovládanie na posteli – bezdrôtový a batériový vypínač a stmieva? Friends of Hue sa pripája priamo k mostu Philips Hue Bridge a nevyžaduje ďalší rozbočovač. Vlastnosti / kompatibilita: – Môže byť použitý pre žiarovky a žiarovky Philips Hue – Na mostík Hue je možné naučiť a integrovať až 25 prepínačov – Každý prepínač dokáže ovládať až 50 svetiel Philips Hue súčasne – Štyri individuálne konfigurovateľné tlačidlá (ľavým tlačidlám je možné priradiť svetelné scény; pravé tlačidlá sa používajú na zapnutie a vypnutie krátkym stlačením tlačidla a na stlmenie podržaním tlačidla) – použiteľné ako diaľkové ovládanie – Vďaka technológii EnOcean Energy Harvesting sa spínač nemusí nikdy nabíjať, pretože jeho stlačenie generuje dostatok energie pre požadovaný rádiový impulz – ľahké pripevnenie na akúkoľvek stenu alebo iný povrch vďaka priloženým lepiacim bodkám – ľahké použitie v komerčne dostupných rámoch GIRA System 55, či už jednoduchých, dvojitých alebo trojitých rámoch (nie sú súčasťou dodávky) – Rozsah dodávky: 3 x Inteligentný prepínač Friends of Hue s lepiacimi bodkami, tri samostatné samostatné tlačidlá a návod na obsluhu Technické špecifikácie: – Dosah rádia: do 20 m v interiéri, do 300 m v exteriéri – Rádiofrekvencia: 2,4 GHz Poznámka: Philips Hue most a Philips Hue aplikácie sú potrebné na prevádzku
Výnimočný výrobok Senic Smart Switch Philips Hue 3 ks, môžete zaobstarať bez problémov tu na našom webe zaradený v kategórii smarthome vypínače! Pozrite sa na ešte iné produkty z tejto známej kategórie za priaznivú cenu.

Veľmi obľúbený produkt Senic Smart Switch Philips Hue 3 ks, biela lesklá od top výrobcu Senic jednoducho môžete získať v našej aktuálnej ponuke za neuveriteľne výhodnú cenu! Výhodná ponuka za skvelú cenu 190 EUR.