SEGULA LED žiarovka Rustika Curved E27 6W 1 900K

E27 6W LED žiarovka Rustika Curved Line Spiral Nostalgia sa stretáva s účinnosťou - to je asi najlepší spôsob, ako opísať LED lampu Rustika.... viac informácií »
SEGULA LED žiarovka Rustika Curved E27 6W 1 900K
Značka: Segula
29,90 EUR
Overiť dostupnosť »
E27 6W LED žiarovka Rustika Curved Line Spiral Nostalgia sa stretáva s účinnosťou - to je asi najlepší spôsob, ako opísať LED lampu Rustika....

E27 6W LED žiarovka Rustika Curved Line Spiral Nostalgia sa stretáva s účinnosťou – to je asi najlepší spôsob, ako opísať LED lampu Rustika. Skrútené vlákna LED sú vytvorené podľa vzoru klasických vlákien a sú obklopené čírym pevným sklom. – Možnosť stmievania pomocou mnohých bežných stmievačov (Eltako, Gira atď.) – Veľmi dobré podanie farieb Ra90 – Veľmi dlhá životnosť a veľmi dobrá stabilita spínania Tento akčný a v zľave tovar SEGULA LED žiarovka Rustika Curved E27 6W 1 900K ide získať bez problémov tu a teraz na našom webe zaradený v sekcii led žiarovky! Mrknite na akčné produkty zo spomínanej sekcie jednoducho online. Obľúbený dodávateľ Segula svojim zákazníkom ponúka vynikajúce produkty. A to je ešte len začiatok! Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac. U nás nájdete viac osvedčeného tovaru od výrobcu Segula. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

V zľave produkt SEGULA LED žiarovka Rustika Curved E27 6W 1 900K od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Segula je k dispozícii teraz extra výhodne. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 29,90 EUR.