SEGULA LED Rustika Long Style E27 5W zlatá

Veľmi jedinečný výrobok SEGULA LED Rustika Long Style E27 5W je dostupný tiež tu na našich stránkach v populárnej rubrike led žiarovky! Pozrite sa na... viac informácií »
SEGULA LED Rustika Long Style E27 5W zlatá
Značka: Segula
27,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľmi jedinečný výrobok SEGULA LED Rustika Long Style E27 5W je dostupný tiež tu na našich stránkach v populárnej rubrike led žiarovky! Pozrite sa na...

Veľmi jedinečný výrobok SEGULA LED Rustika Long Style E27 5W je dostupný tiež tu na našich stránkach v populárnej rubrike led žiarovky! Pozrite sa na ešte ostatné produkty vo spomínanej sekcii za priaznivú cenu! Ale to nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Preskúmajte u nás taky viac kúskov značky Segula. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.
Stmievateľná LED rustikálna lampa s päticou E27, zlatá, žiarovka, 5 W, teplá biela, 340 lumenov – z radu Vintage Line so zlatým tónovaným sklom a vláknovou optikou – Veľmi dobré podanie farieb Ra 90 – extra teplá biela (1 900 K) – stmievateľné napr. s GIRA, ELTAKO, EUD12NPN, System 2000/3000 atď.

Tento skvelý produkt SEGULA LED Rustika Long Style E27 5W zlatá od známej kvalitnej značky Segula ide získať práve teraz na našej webovej stránke za najnižšiu cenu! Na našej stránke za 27,90 EUR.