SEGULA LED-Floating-Globe G80 E27 4W straight gold

LED žiarovka G80, E27, 6W, zlatá, stmievateľná Táto LED lampa so špeciálnym povrchom v dizajne vertikálnych pruhov a teplým zlatým tienidlom je... viac informácií »
SEGULA LED-Floating-Globe G80 E27 4W straight gold
Značka: Segula
44,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED žiarovka G80, E27, 6W, zlatá, stmievateľná Táto LED lampa so špeciálnym povrchom v dizajne vertikálnych pruhov a teplým zlatým tienidlom je...

LED žiarovka G80, E27, 6W, zlatá, stmievateľná Táto LED lampa so špeciálnym povrchom v dizajne vertikálnych pruhov a teplým zlatým tienidlom je zaujímavým a elegantným zdrojom svetla v každom svietidle bez tienidla. Lampa má mimoriadne dobrý index podania farieb Ra 90. – Efektívny svetelný efekt vďaka technológii mäkkých vlákien – Extra teplá biela farba svetla (1 900 K) – stmievateľné s mnohými stmievačmi, ako sú ELTAKO, EUD12NPN, GIRA, System 2000/3000, CASAMBI, CBU-TED Tento zľavnený produkt dá sa zaobstarať pohodlne tu na webe zaradený v sekcii led žiarovky! Preskúmajte nové kusy zo spomínanej sekcie za výpredajovú cenu. Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte, máme toho viac. Máme v ponuke však viac produktov od dodávateľa Segula. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Predný výrobca Segula obohatí vás kvalitný tovar. A to je ešte len začiatok!

Tento skvelý tovar SEGULA LED-Floating-Globe G80 E27 4W straight gold od spoločnosti s popredným postavením na trhu Segula pohodlne nakúpite práve teraz za výpredajovú cenu. Výhodná ponuka za skvelú cenu 44,90 EUR.