Schellenberg 21001 termostat vyhrievacieho telesa

Lacný tovar Schellenberg 21001 termostat vyhrievacieho telesa máte možnosť nájsť priamo tu na webe umiestnený v rubrike inteligentné termostaty. Teraz... viac informácií »
Schellenberg 21001 termostat vyhrievacieho telesa
Lacný tovar Schellenberg 21001 termostat vyhrievacieho telesa máte možnosť nájsť priamo tu na webe umiestnený v rubrike inteligentné termostaty. Teraz...

Lacný tovar Schellenberg 21001 termostat vyhrievacieho telesa máte možnosť nájsť priamo tu na webe umiestnený v rubrike inteligentné termostaty. Teraz kúpite kvalitné produkty zo spomínanej rubriky v bezva akcii. Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke viac tovaru od značky Schellenberg. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. U zákazníkov obľúbená značka Schellenberg ponúka svojim zákazníkom veľmi kvalitné výrobky Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke.
Inteligentný bezdrôtový termostat s funkciou domova pre pohodlné ovládanie kúrenia Bezdrôtový radiátorový termostat Schellenberg nahrádza konvenčný termostat, reguluje teplotu v miestnosti moderným a inteligentným spôsobom a účinne pomáha znižovať náklady na vykurovanie. Je ideálny pre prenajaté byty, pretože sa ľahko zostavuje vďaka funkcii ľahkého kliknutia a nevyžaduje žiadnu väčšiu inštaláciu. Rovnako ľahko sa dá neskôr znova demontovať. Termostat chladiča je možné ovládať rôznymi spôsobmi: Či už klasicky priamo na samotnom zariadení alebo po integrácii termostatu do existujúceho systému Smart Friends pomocou aplikácie Smart Friends alebo hlasového ovládania Amazon Alexa. Má veľký, ľahko čitateľný displej a je dodávaný s adaptérmi pre rôzne a najbežnejšie ventily radiátorov. Aj bez inteligentného ovládania domácnosti má termostat automatický časovač, ktorý je možné nastaviť na 3 doby vykurovania a 3 doby úspory za deň, ako aj funkciu dovolenky. Po integrácii do systému Smart Friends je možné termostat pohodlne spravovať, programovať a prepínať pomocou aplikácie Smart Friends. Možné sú neobmedzené doby vykurovania a šetrenia, skupinové riadenie všetkých termostatov spojených s miestnosťou a takzvané zosilňovače vykurovania, t. J. Krátkodobé, silné fázy vykurovania na rýchle zahriatie miestnosti. Ďalším plusom je použitie termostatu v pravidlách domácej automatizácie, a teda automatické riadenie podľa individuálne definovaných pravidiel. Termostat pracuje nielen s prepojenými produktmi Schellenberg, ale je možné ho prepojiť aj so zariadeniami od partnerov Smart Friends Paulmann (interiérové osvetlenie), ABUS (bezpečnostná technológia) a Steinel (senzorová technológia). Vlastnosti / kompatibilita – Môže byť integrovaný do existujúceho systému Schellenberg Smart Home alebo do systému Smart Friends (je nutná centrálna riadiaca jednotka, pozri príslušenstvo) – Dá sa kedykoľvek ručne ovládať na zariadení – ľahká montáž a demontáž bez otvorenia vodného okruhu – automatická ochrana vodného kameňa pre ventil chladiča – Ochrana pred mrazom a otvorenými oknami – vrátane 3 adaptérov pre rozmery závitu 23 mm, 26 mm a 34 mm Technické špecifikácie – Napájanie 3,0 V DC – Batéria: 2 x 1,5 V LR6 Mignon (AA) vč. – Rádiofrekvencia: 868 MHz – Dosah: max. 100 m na otvorenom priestranstve; max. 20 m v budove – Okolitá teplota 0 ° C až 50 ° C

Žiadaný tovar Schellenberg 21001 termostat vyhrievacieho telesa od skvelého výrobcu Schellenberg nájdete dnes za najnižšiu cenu! Lacno za cenu 60 EUR.