Hunter Savoy – veľký ventilátor otočné lopatky

Klasický a nadčasový – stropný ventilátor Savoy Tradičný stropný ventilátor Savoy od firmy Hunter je vo svojom dizajne zámerne jednoduchý. Preto... viac informácií »
Hunter Savoy – veľký ventilátor otočné lopatky
Značka: Hunter
260 EUR
Overiť dostupnosť »
Klasický a nadčasový – stropný ventilátor Savoy Tradičný stropný ventilátor Savoy od firmy Hunter je vo svojom dizajne zámerne jednoduchý. Preto...

Klasický a nadčasový – stropný ventilátor Savoy Tradičný stropný ventilátor Savoy od firmy Hunter je vo svojom dizajne zámerne jednoduchý. Preto sa nenápadne hodí k takmer všetkým štýlom zariadenia, a má tak mnohostranné využitie. Oceľový kryt je nalakovaný na bielo a dokonale sa hodí k piatim otočným lopatkám vyrobeným z pravého dreva. Tieto sú na jednej strane nalakované na bielo, na druhej strane v dekore svetlého dubového dreva. Funkcie Možný je chod vpred aj spätný chod. Prostredníctvom posuvného spínača sa môže kedykoľvek zmeniť chladiaca letná prevádzka s chodom vpred na zimnú prevádzku cirkulujúcu teplo. Vďaka možnosti spätného chodu je možné v zime cirkuláciou vzduchu ušetriť na nákladoch na vykurovanie až do 30 %. Ovláda sa pomocou retiazkového ovládania, ktoré okrem zapínania a vypínania umožňuje aj zmenu rýchlosti v troch stupňoch. Ovládanie sa môže voliteľne vykonávať s nástenným spínačom alebo diaľkovým ovládaním (dostupnými v časti príslušenstvo). Technické údaje Výkon podľa rýchlosti: – 16 wattu pri 93 ot./min – 39 wattu pri 152 ot./min – 64 wattu pri 183 ot./min Zvláštne vlastnosti Stropný ventilátor Savoy je pripravený na namontovanie voliteľného svietidla. Vhodné modely sú k dispozícii v príslušenstve. Montáž so stropnou tyčou je možná na rovných a šikmých stropoch. Súčasne je rovnako možná montáž bez tyče v priestoroch s nízkym stropom.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Hunter Savoy – veľký ventilátor otočné lopatky od renomovaného dodávateľa Hunter ľahko môžete nájsť v našej ponuke až neuveriteľne lacno! Aktuálne v akcii za 260 EUR.