Sada stolovej a stojacej lampy s čiernym tienidlom – Pip

Super príjemná kombinácia, to je tento stolík a stojaca lampa Pip. Hodí sa perfektne do vašej kancelárie alebo obývacej izby. Čierna farba s... viac informácií »
Sada stolovej a stojacej lampy s čiernym tienidlom - Pip
Značka: QAZQA
115 EUR
Overiť dostupnosť »
Super príjemná kombinácia, to je tento stolík a stojaca lampa Pip. Hodí sa perfektne do vašej kancelárie alebo obývacej izby. Čierna farba s...

Super príjemná kombinácia, to je tento stolík a stojaca lampa Pip. Hodí sa perfektne do vašej kancelárie alebo obývacej izby. Čierna farba s drevenými nohami dodáva vášmu domovu moderný, hebký vzhľad. Stojatá lampa má výšku 155 cm a je dlhá 70 cm. Stolová lampa (napríklad pekná na vašom stole) je vysoká 56 cm, tienidlo má priemer 30 cm. Svietidlá sú stmievateľné (stmievač nie je súčasťou dodávky), aby vytvorili útulnú atmosféru v dome. Obe žiarovky majú veľkú objímku E27 a sú dodávané bez svetelných zdrojov, preto si ich určite objednajte. Oživte svoj domov touto podlahovou a stolovou lampou Pip!
Tento akčný a v zľave výrobok Sada stolovej a stojacej lampy s máte možnosť nájsť už dnes u nás zaradený v sekcii stolove lampy. Vyberte si kvalitné kúsky z tejto obľúbenej kategórie vo výhodnej akcii! U nás vám ponúkneme viac, preskúmajte u nás tiež ďalšie produkty od výrobcu QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Predný výrobca QAZQA dlhodobo dodáva vysoko kvalitný tovar. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu!

Tento neodolateľný kus Sada stolovej a stojacej lampy s čiernym tienidlom - Pip originál od výrobcu QAZQA k dispozícii práve teraz v našej ponuke naozaj lacno! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 115 EUR.